Strona główna » Nowa kolekcja materacy Hilding

Nowa kolekcja materacy Hilding

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Hilding Anders Polska oferuje nową kolekcję materacy opracowywaną i testowaną w fabrycznym laboratorium. Nowa kolekcja składa się ze zróżnicowanych materacy zaprojektowanych w taki sposób, aby każdy z nich odpowiadał na inne potrzeby i dostosowywał się do wszystkich kształtów ciała – każdy przecież lubi spać inaczej i każdy potrzebuje innego materaca…

Wszystkie modele materacy nazwy zaczerpnęły od nazw tańców. W nowej kolekcji znalazły się modele stworzone z wysokoelastycznych pianek, sprężynowe, a także takie, które w swoich wkładach łączą kilka komponentów. Wiele czasu poświęcono także na opracowanie nowych, innowacyjnych surowców.

Nowa pianka w materacach Hilding

W materacach z nowej kolekcji odnajdziemy m.in. nowy rodzaj pianki stworzonej dla Hilding Anders Polska przez zespół niezależnych inżynierów: Velvet Touch. To sprężysta i elastyczna pianka, która dostosowuje się do indywidualnego kształtu ciała. Jest jednak przeznaczona dla tych, którzy preferują nieco twardsze podłoże snu będąc nieco sztywniejszą od pozostałych pianek. Innowacje zastosowano także przy tworzeniu materacy sprężynowych. W modelach Balet i Jazz zastosowano system sprężyn InterActive złożony z sprężyn o zróżnicowanej grubości i szerokości.

Materac nawierzchniowy – kiedy się przyda

Materac na podłodze – dobry pomysł?

Każda pojedyncza sprężynka indywidualnie reaguje na kształt i ciężar ciała podczas snu i odpoczynku. Poprzez symetryczne ułożenie sprężyn o różnych twardościach i wysokościach stworzono na powierzchni materaca siedem stref twardości, z których każda odpowiada na potrzeby innej partii ciała. Nowością jest także pokrowiec, który Hilding Anders Polska stworzył w technologii 3D – zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i minimalizuje rozwój roztoczy i bakterii.

Materac Latino z nowej kolekcji od Hilding

Materac Latino został zbudowany z surowców, które umożliwiają swobodną wymianę powietrza i ciepła – dzięki temu materac oddycha i szybko odprowadza wilgoć. Rdzeń wkładu materaca stworzono z specjalnie profilowanej pianki wysokoelastycznej Velvet Touch – to innowacyjna pianka stworzona specjalnie dla Hilding Anders Polska przez zespół inżynierów. To materiał niezwykle elastyczny i sprężysty, zaprojektowany jednak w taki sposób, aby był także odpowiednio sztywny i odpowiadał osobom, które wolą spać na twardszym podłożu.

  Kolory do sypialni

Piankę Velvet Touch obłożono z góry i z dołu pianką lateksową – sprężystym materiałem, który dostosowuje się do indywidualnego kształtu ciała, ale przede wszystkim posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Ma podwyższoną odporność na odkształcenia dzięki czemu mamy pewność zdrowego i komfortowego snu przez długie lata.

Warstwy pianki lateksowej zastosowane w Latino różnią się od siebie grubością, dzięki temu można wybrać tę stronę materaca, która bardziej odpowiada indywidualnym upodobaniom: grubsza warstwa gwarantuje większą miękkość, cieńsza przeznaczona jest dla tych, którzy preferują spać na nieco twardszym podłożu. Materac dostępny w dwóch pokrowcach do wyboru.

Materac Rumba z nowej kolekcji od Hilding

Materac Rumba wypełnia pianka termoelastyczna, która reaguje na ciepło ciała i perfekcyjnie dostosowuje się do jego indywidualnego kształtu delikatnie zapadając się i „otulając” swoją miękką strukturą. Jej dopełnieniem jest pianka Velvet Touch wyprofilowana i docięta w taki sposób,żeby stworzyć 7 stref twardości: każda z nich odpowiada na potrzeby innej części ciała: ramion, karku, ud itd. Dzięki temu podczas snu ciało jest odpowiednio podparte także w punktach największego ucisku, a Ty budzisz się rano wypoczęty i pełen energii.

Materac dostępny w dwóch pokrowcach do wyboru. W pokrowcu Medicott Velur zastosowano także dodatkową warstwę pianki Visco, która sprawia, że materac staje się jeszcze bardziej miękki i dokładniej reaguje na temperaturę ciała dostosowując się do jego kształtu.

Materace Balet i Jazz

Balet i Jazz to dwa materace, w których zastosowano oba nowe komponenty stworzone na potrzeby kolekcji: sprężyny InterActive oraz piankę wysokoelastyczna VelvetTouch. Poprzez symetryczne ułożenie sprężyn o różnych twardościach stworzono na powierzchni materaca siedem stref twardości, z których każda odpowiada na potrzeby innej partii ciała. Pomiędzy „główne” sprężyny wstawiono dodatkowe, mniejsze sprężynki o mniejszej średnicy i wysokości. Uzyskano w ten sposób progresywne wsparcie dla całego ciała.

  Umywalki ceramiczne do loftów

Poprzez gęstość sprężyn i ich zróżnicowaną wysokość wszystkie stają się nieodczuwalne, a komfort spania na materacach jest podobny do materacy piankowych. Materace dopasowują się do naturalnych krzywizn ciała. Dodatkowo, w przypadku materaca Jazz po obu stronach, a w przypadku materaca Balet po jednej ze stron, zastosowano przewiewną piankę VelvetTouch. Poza tym na jednej ze stron materaca zastosowano warstwę pianki lateksowej, która nadaje dodatkowej miękkości i sprężystości. Materace mają dwa pokrowce do wyboru.

Zdjęcia Hilding Andres Polska

Może Cię zainteresować: