Strona główna » Maszynki do mięsa Zelmer – niezawodność potwierdzona

Maszynki do mięsa Zelmer – niezawodność potwierdzona

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Zelmer po raz kolejny potwierdza niezawodność i solidność swoich produktów. Tym razem w kategorii maszynek do mielenia mięsa. Zelmer zlecił badanie maszynek do mięsa niemieckiej firmie SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH (SLG – badania i certyfikacja –red.).

SLG to ekonomicznie niezależny  usługodawca, który zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami związanymi z badaniami i certyfikacją, począwszy od fazy rozwoju produktu poprzez wprowadzenie go na rynek. Na swoim koncie posiada ponad 25 krajowych i międzynarodowych akredytacji, potwierdzających zgodność świadczonych przez nich usług z wymogami obowiązujących przepisów i norm.
Testowana była maszynka do mięsa Zelmer MM1000. Poddano ją ekstremalnej próbie mieląc nią aż 80 kg mięsa. Zmielenie takiej ilości mięsa spowodowałoby przegrzanie i uszkodzenie niejednego urządzenia. Jednak maszynka Zelmer poradziła z tym sobie świetnie. Ponadto, po przeprowadzonym teście w maszynce nie wykryto żadnych uszkodzeń wynikających z długotrwałej pracy urządzenia.
W wyniku przeprowadzonych badań, maszynka do mięsa Zelmer MM1000 uzyskała w teście na wytrzymałość ocenę „bardzo dobrą”. Jest to kolejny dowód pokazujący, że produkowane przez markę Zelmer wyroby są niezawodne, solidne i trwałe.

Maszynka do mięsa Zelmer MM1000:
•    Moc: 550 W
•    Wydajność mielenia: 1,5 kg/min
•    Metalowa komora mielenia
•    Możliwość zastosowania modułu szatkownicy, wyciskarki, nasadki masarskiej, młynka żarnowego
•    Zabezpieczenie chroniące silnik przed zniszczeniem w przypadku zablokowania
•    Schowek na przewód
•    Gumowe nóżki antypoślizgowe

 UWAGA! Testy na maszynce MM1000 zostały przeprowadzone przez doświadczonych laborantów, w celu ochrony własnego zdrowia i nie utracenia gwarancji spowodowanego korzystaniem z urządzenia niezgodne z przeznaczeniem i zaleceniami producenta, pod żadnym pozorem nie powinno próbować się na własną rękę powtarzać opisanych doświadczeń.

www.zelmer.pl

  Wyciskarka do soku - skorzystaj z cytrusów

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.