Strona główna » Lubisz sałatkę jarzynową – robot pokroi ją za ciebie

Lubisz sałatkę jarzynową – robot pokroi ją za ciebie

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Pierwszy na świecie domowy robot z przystawką do krojenia w kostkę. Kompaktowy robot kuchenny Bosch Profi Kubixx MCM5529 ma przystawkę Cube Cutter. Przejmie więc pracochłonne krojenie świeżych składników – pomidorów, jajek, ogórków, ziemniaków…

Bruschetta z pomidorami, sałatka jarzynowa, wykwintne zupy czy dania jednogarnkowe z warzywami pokrojonymi w kostkę – to idealne zadanie dla robota Bosch Profi Kubixx. Przystawka Cube Cutter pokroi wszystko w kostki równej wielkości. Robot o mocy 800 W umożliwia takie krojenie na dwóch stopniach mocy i jednym stopniu pracy impulsowej.

Robot jest wyposażony też w pełny zestaw przystawek i końcówek, więc wykonuje takie czynności jak: zagniatanie ciasta, ubijanie białek i śmietany, miksowanie, rozdrabnianie, krojenie czy tarcie na wiórki.
Wszystkie elementy można wymienić jednym ruchem ręki i zmywać w zmywarce. Do czyszczenia przystawki Cube Cutter, robot wyposażono w specjalny element, który uwalnia przystawkę z resztek krojonych produktów. A więc, wystarczy tylko podłączyć robot do prądu i kostki gotowe!

Profi Kubixx ? Kompaktowy robot kuchenny ? Niższa moc (800 W) gwarantuje cichą pracę – tylko 78 dB  ? Cube Cutter – przystawka do cięcia w równą kostkę ? 2 stopnie regulacji prędkości + funkcja TURBO ? wyciskarka do cytrusów ? mikser 1,75 l ? misa 3,8 l ? dwustonna tarcza tnąca na plasterki lub wiórki ? tarcza do cięcia w plastry ? wiatrak do przecierania miąższu ? nóż wielofunkcyjny ? tarcza emulgacyjna do ubijania ? kolor: szary/biały ? tarcza do ziemniaków gratis
Cena:    689 PLN

 www.bosch-home.pl

zdjęcia Bosch

  Truskawki i blender - dobra para

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.