Strona główna » Zasłony prysznicowe – retro, nowoczesne, awangardowe, dziecięce

Zasłony prysznicowe – retro, nowoczesne, awangardowe, dziecięce

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Czym charakteryzuje się elegancka zasłona prysznicowa? Na pewno: dobrej jakości materiałem, atrakcyjnym wzorem oraz właściwym przygotowaniem tkaniny do montażu. Dobrze dobrane mocowanie sprawia, że zasłona układa się miękko i swobodnie, a to już część sukcesu.

Określeniem, które najlepiej charakteryzuje tegoroczną ofertę zasłon prysznicowych firmy Sealskin jest różnorodność. Wśród eleganckich zasłon firmy Sealskin na sezon 2009/2010 warto zwrócić uwagę m.in. na Kader – zasłonę tekstylną o wymiarach 180×200 cm dedykowaną do wnętrz utrzymanych w stylu retro. Ciekawą propozycją jest także zasłona Orchid, której wzór lekko prześwietlonego kwiatu sprawdzi się w łazienkach utrzymanych w stylu romantycznym.

Wiele polskich łazienek utrzymanych jest w stylu nowoczesnym. W takiej przestrzeni świetnie odnajdą się na przykład tekstylia z serii Littera (poliestrowa zasłona i bawełniany dywanik z napisem „Bath” w kolorze niebieskim, szarym lub ecru) oraz zasłony z serii Linje. Proponowane są one w dwóch kontrastowych połączeniach: bieli z czernią oraz bieli z granatem. Poliestrowa tkanina w grube pionowe pasy nie tylko ochroni łazienkę przed pochlapaniem, ale też zdynamizuje przestrzeń natrysku.
Liderem tegorocznej oferty „dziecięcych” dodatków Sealskin jest postać małego, sympatycznego pirata (seria Captain Kid) obecna na zasłonie prysznicowej, dywaniku, macie łazienkowej, akcesoriach oraz na szlafrokach.  Najmłodszym użytkownikom łazienki może także spodobać się kolorowa zasłona Baloon friends.

Większość zasłon Sealskin oferowana jest w komplecie z dywanikami, dzięki czemu można skompletować oba elementy. Znaczna część tekstyliów może być prana w pralce, w temperaturze nie wyższej niż 30 stopni oraz delikatnie wirowana. Taka pielęgnacja pozwoli zachować w dobrym stanie zarówno tkaninę, jak i kolory. Zasłony tekstylne można też prasować.

 www.coram.pl

Zdjęcia Coram

  Okno pełne ognia, czyli wszystko o szkle kominkowym

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.