Strona główna » Kuchenka Elite – dobre gotowanie i pieczenie

Kuchenka Elite – dobre gotowanie i pieczenie

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

„Elite” – nowa linia kuchenek Indesit

Indesit Company Polska wprowadza do oferty nowe, zaawansowane technologicznie modele kuchenek. „Elite” to przyjemność przygotowywania potraw oraz wyjątkowa elegancja w kuchni.

Kuchenki charakteryzują się różnorodnymi funkcjami i rozwiązaniami technologicznymi, wśród których na wyjątkową uwagę zasługuje palnik Potrójna Korona. Trzy oddzielne płomienie sprawiają, że ciepło w tym palniku rozkłada się w sposób bardziej równomierny pod naczyniem. Daje to aż 1,5 kW mocy, co znacząco wpływa na skrócenie czasu gotowania.

Wyposażenie nowych modeli w prowadnice ze stali nierdzewnej zapewnia komfort użytkowania piekarnika. Są one ciche i łatwe w użyciu, zamieszczone na 5 poziomach. Kuchenki Elite posiadają także obrotowy rożen oraz aluminiową blachę, dzięki której z łatwością można przygotować pizzę.

W przygotowaniu wyjątkowych potraw z pewnością pomogą różnorodne programy takie jak Pizza, Pieczenie ciasta, Grill, Podwójny grill, Pieczenie multifunkcyjne, Pieczenie statyczne i Pieczenie z wentylacją. Dla użytkowników kuchenek „Elite” najbardziej skomplikowane przepisy stają się wyjątkowo łatwe.

Indesit „Elite” to synonim elegancji i ekskluzywności w kuchni. Projektanci zadbali o każdy detal. Nowe drzwi i uchwyt piekarnika oraz szuflada podkreślają nowoczesne wzornictwo i wyjątkową estetykę nadającą indywidualny charakter każdej kuchni.

Dbanie o środowisko dzięki kuchenkom

Kuchenki Indesit „Elite” to także, poza korzyściami czysto kulinarnymi, troska o środowisko naturalne oraz pełne bezpieczeństwo. Klasa energetyczna A zapewnia najlepsze parametry pieczenia przy najniższym zużyciu energii. Wszystkie modele posiadają wbudowane urządzenie zabezpieczające na wypadek zgaśnięcia płomienia. Nowoczesny mechanizm natychmiast blokuje dopływ gazu do palnika, jeśli płomień przypadkowo zgaśnie.
Kuchenki są dostępne w kolorze inox i białym.

Dostępne modele 7-funkcyjne:
K3T76S(X) – kolor inox, cena: 1879 zł
K3T76S(W) – kolor biały, cena: 1779 zł

  Energooszczędne gotowanie

Dostępne modele 6-funkcyjne:
K3G66(X) – kolor inox, cena: 1649 zł
K3G66(W) – kolor biały, cena: 1449 zł

Opis najważniejszych programów:

  • PROGRAM PIECZENIE MULIFUNKCYJNE to możliwość przygotowania różnych potraw, zwłaszcza tych, które wymagają długiego zapiekania nawet na 3 poziomach jednocześnie, bez mieszania smaków i zapachów. Jest to możliwe dzięki stałej cyrkulacji powietrza, co pozwala na równomierną dystrybucję ciepła.
  • PROGRAM PIECZENIE CIASTA – funkcja idealna do przygotowywania ciast i innych potraw, które wymagają delikatnego pieczenia. Ciepło rozprowadzane jest równomiernie w piekarniku dzięki termoobiegowi, a włączona grzałka dolna umożliwia wyrastanie ciasta.
  • PROGRAM PIZZA – programator piekarnika w kuchniach Indesit pozwala wybrać wiele opcji pieczenia w tym specjalnie zaprojektowaną funkcję Pizza. Od tej pory Twoja pizza będzie zawsze świeża i chrupiąca!

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.