Strona główna » Kolory, które do siebie pasują

Kolory, które do siebie pasują

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Styliści marki Beckers ułatwili nam dobieranie kolorów. Opracowali paletę gotowych kolorów farby DESIGNER VÄGGFÄRG HELMATT [5]. Najnowsza paleta zawiera ich 34.

Teraz, korzystając z zestawu gotowych kolorów Designer [5], mamy pewność, że nawet jeśli zdecydujemy się na trzy różne barwy w jednym pomieszczeniu, będą one do siebie doskonale dobrane.

Gdy nie jestesmy pewni jak to wszystko pogodzić, sięgnijmy po farby w gotowych barwach. DESIGNER [5] oferuje paletę 34 harmonijnie dobranych kolorów. DESIGNER VÄGGFÄRG HELMATT [5] to wodorozcieńczalna, matowa farba lateksowa do ścian i sufitów. Wybierając swój ulubiony, bez trudu znajdziemy dla niego odpowiednie „sąsiedztwo”.

Obecnie, bardzo modne jest łączenie kilku kolorów w jednym pomieszczeniu, np. dwa na ścianach, a jeden dominujący w dodatkach. Wybierając dowolne trzy spośród 34 kolorów palety DESIGNERAnie zrobimy pomyłki. Możemy je zestawić bezpiecznie: dwa różne odcienie żółci (np. Sunlight i Iris) i wykorzystać dodatki w kolorze bardziej dominującym;.Można pokusić się o modne trio w kolorach ziemi: zgniłej zieleni, brązu i żółtego (Asparagus, Wood i Banana).

Atutem zakupu farby z gotowej palety jest łatwość uzupełniania zapasów. Każdy kolor ma swoją nazwę, dużo łatwiejszą do zapamiętania niż kod systemu NCS. Łatwo dobrać kolor, przy którym czujemy sie najlepiej

Farba ma zwiększoną wytrzymałość powłoki. Bardzo dobrze kryje malowane powierzchnie oraz szybko schnie. Odznacza się również wysoką trwałością koloru, co oznacza, że pomalowane powierzchnie nie żółkną i nie odbarwiają się z biegiem czasu. Produkt posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, co oznacza, że może być bezpiecznie stosowany w pomieszczeniach, gdzie przebywają osoby cierpiące na alergie.

DESIGNER VÄGGFÄRG HELMATT [5]
Stopień połysku mat
Wydajność do 16 m² / litr przy jednokrotnym malowaniu
Opakowania 2,5 litra i 5 litrów
Cena brutto 52 zł / 2,5 l
Kolor biały i 34 gotowe kolory

  Ściana delikatnie błyszcząca, odporna na mycie

zdjęcia Beckers

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.