Strona główna » Kolorowo na progu – nowa kolekcja wycieraczek w sklepach Komfort

Kolorowo na progu – nowa kolekcja wycieraczek w sklepach Komfort

przez pytanieomieszkanie

 

Jesienno-zimowa plucha i wnoszone na butach błoto i woda to czynniki niekorzystnie wpływające na wygląd naszej podłogi. W sklepach Komfort jest dostępna nowa kolekcja wycieraczek, które nie tylko skutecznie zatrzymują brud, ale pełnią także funkcję ozdobną.

 

Wycieraczka umieszczona przed wejściem to podstawowy sposób na zatrzymanie brudu przynoszonego na butach, ale także wizytówka właścicieli mieszkania. Obecnie rosnącą popularnością cieszą się wycieraczki kolorowe, wzorzyste lub w nietypowych kształtach. Dzięki nim wejście do mieszkania zyska bardziej przyjazny wygląd i wywoła zachwyt  u naszych gości.
Niezależnie od tego jaką wycieraczkę wybierzemy, powinna być ona przede wszystkim czysta, bo tylko wtedy skutecznie spełni swoją funkcję. Wybór wycieraczki zależy od intensywności użytkowania oraz miejsca w którym ma leżeć.
Aby ochrona naszej podłogi była zagwarantowana w 100%, warto zaopatrzyć się w dwa rodzaje wycieraczek: zewnętrzną (jeśli mieszkanmy w domu jednorodzinnym) i wewnętrzną.  
Wzorzysty kokos 
Wycieraczki  kokosowe wykonane są z naturalnych włókien, które mogą być barwione na dowolne kolory. Wyróżniają się bardzo dobrą absorpcją wilgoci. Dlatego stały się bardzo popularne. Szczególnie polecane do domów jednorodzinnych i mieszkań. Od kilku sezonów coraz większą popularność zdobywają wycieraczki z napisem „Witamy” i kolorowymi nadrukami. Dominują wzory z motywami kwiatowymi, geometrycznymi oraz zabawnymi rysunkami zwierząt, np. owcy, psa, czy węża. 

Ceny wycieraczek kokosowych – od 19,95 zł do 29,95 zł.
www.komfort.pl

  Modna podłoga - wykładziny elastyczne

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.