Strona główna » Przedpokój, czyli pierwsze wrażenie

Przedpokój, czyli pierwsze wrażenie

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Przedpokój jest wizytówką domu. To pierwsze miejsce, jakie zauważa się wchodząc do mieszkania. Witamy i żegnamy na nim gości. Przygotowujemy się tu do wyjścia do pracy, szkoły, na spacer czy zakupy. Dlatego warto zadbać, aby był nie tylko funkcjonalny, ale też stylowy.

Na szczęście urządzenie przedpokoju tak, by idealnie dopełniał pozostałe pomieszczenia staje się coraz prostsze. Producenci mebli do swoich kolekcji mebli systemowych dodają elementy dedykowane do przedpokoju. I tak w przypadku firmy Meble WAJNERT elementy do przedpokoju dostępne są w kolekcjach DAKOTA, DOBLE – DUO, GOLDEN, MILAN I FARAON. Wśród tych elementów znajdziemy między innymi funkcjonalne szafki na buty, wyposażone w pojemne koszyki, a także wieszaki i szafy przedpokojowe oraz lustra. Można z nich skomponować ciekawy przedpokój, który już na wejściu będzie zapowiedzią konsekwentnego stylu panującego w całym mieszkaniu.

Przedpokój dla minimalistów

W przypadku bardzo małego pomieszczenia trudno myśleć o zakupie dużej szafy ubraniowej, można jednak znaleźć takie meble, które sprawdzą się nawet na najmniejszej powierzchni.
Moduł przedpokojowy GOLDEN firmy Meble WAJNERT w ciepłym kolorze buku twardzielowego, pozwala oszczędnie gospodarować miejscem. Znajdziemy w nim duży drążek ubraniowy oraz dwie wygodne, zamykane półki. Co ważne – nie jest on zakryty drzwiami, dzięki czemu robi wrażenie bardzo lekkiego. Jeśli jednak mamy naprawdę mało wolnej przestrzeni, możemy wybrać panel przedpokojowy wyposażony wyłącznie w drążek na ubrania. Znajdziemy go m.in. w kolekcji DUO i DAKOTA. W małym przedpokoju doskonale sprawdzą się także duże lustra.

Do dużego przedpokoju

Ci, którzy mają trochę więcej miejsca i chcieliby je dobrze zagospodarować, mogą zdecydować się na ciemniejsze kolory mebli, a także obszerniejsze moduły posiadające w zestawie nawet szafę ubraniową.
Wielbicielom stylu retro przypadnie na pewno do gustu moduł przedpokojowy z kolekcji FARAON, łączący w stylową całość szafę z lustrem na skrzydle drzwiowym oraz małą szafkę i wyeksponowane na zewnątrz stylowe wieszaki na odzież wierzchnią.
Praktyczny i bardzo nowoczesny stylistycznie jest natomiast moduł z kolekcji DOBLE, który pojemne półki skrywa za taflą lustra, a poza nimi wyposażony jest w drążek ubraniowy, haczyki oraz małą szafkę. Do kompletu można także dobrać obszerną szafkę na buty. Atutem nie do przecenienia jest możliwość wyboru jednego z dwóch kolorów frontów, wykonanych z płyty laminowanej na wysoki połysk, białego lub czarnego.
zdjęcia Meble WAJNERT
www.wajnert.pl

  Tkanina tkaninie nierówna. Mebel dobrze ubrany

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.