Strona główna » Jeden zestaw mebli – 192 konfiguracje

Jeden zestaw mebli – 192 konfiguracje

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Czy da się stworzyć z jednego zestawu mebli aż 192 różne ich konfiguracje? Czy istnieją meble, które mogą służyć jednocześnie do pracy, wypoczynku i przyjmowania gości? Tak – to kolekcja COMBO Mebli WAJNERT, czyli najbardziej wielofunkcyjny z domowych zestawów mebli.

 

Wyobraźmy sobie, że mamy meble idealne. Gdy przychodzi do nas większa grupa gości, wyciągamy dla nich wygodne, lecz ukryte na co dzień pufy. Gdy wolny czas spędzamy z książką, lekturę możemy mieć zawsze pod ręką, a jednocześnie dyskretnie schowaną. Gdy zdarza się nam pracować w domu, możemy w każdej chwili wyczarować mini stolik na laptopa. A gdy salon jest jednocześnie sypialnią, to w nocy nasza sofa zmienia się w miejsce komfortowego wypoczynku. Kolekcja COMBO jest dedykowana osobom, szukającym mebli przystosowujących się do ich potrzeb.

192 Combo kompozycje
Innowacyjna kolekcja COMBO to zestaw składający się z fotela, sofy dwuosobowej, sofy trzyosobowej, narożnika z pełnym bokiem i wyspą oraz narożnika z dwoma pełnymi bokami.
Aby stworzyć z niego swoją własną kombinację, musimy rozpocząć od wybrania najbardziej interesujących nas modułów. Pamiętajmy, że narożnik, który zawiera pojemnik na pościel oraz sofa trzyosobowa są rozkładane i mogą pełnić w nocy funkcję wygodnego łóżka.
Kolejnym etapem jest dobór boków, gdyż każdy z mebli możemy wykańczać nimi na dowolne sposoby. Wśród dostępnych sześciu opcji znajdziemy moduł z dwiema dodatkowymi pufami, obrotowym stolikiem, który można unieść o 10 cm lub półkami o głębokości 20 cm. Pozostałe, tradycyjnie wykończone boki różnią się szerokością. Dzięki temu, że każdy z nich może być zamontowany z prawej lub lewej strony mebla, dają nam one nieograniczone możliwości kompozycyjne.

Do wyboru, do koloru
Każdy z wybranych mebli może zostać obity tkaniną, skórą lub połączeniem obu tych materiałów. W przypadku takiego duetu, skóra występuje na korpusie mebla a tkanina na poduchach oparciowych i pufach. Do wyboru jest 1000 wzorów, kolorów i faktur tkanin i skór dostępnych w większości na wyłączność Firmy.
Komponując zestaw COMBO możemy popuścić wodze fantazji i ożywić nasze wnętrze bajecznie kolorową sofą lub zdecydować się na stonowane tło i oryginalne poduchy oparciowe. Osobom, które lubią oryginalne połączenia i marzą o niebanalnym wnętrzu polecamy dwie nowe tkaniny, które są przebojem sezonu tj. Kenia i Salina. Kenia to barwne kraty skomponowane z kilku przenikających się kolorów. Salina wnosi nutę egzotyki, łącząc żakardowy wzór florystyczny z kontrastowym tłem.

zdjęcia Meble WAJNERT

www.wajnert.pl 

  Rośliny w domu - aranżacja mieszkania z roślinami

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.