Kolorowe blendery – superprezent

Innowacyjna końcówka miksująca blenderów najnowszej generacji Mixxo Quattro marki Bosch wyposażona została w cztery ostrza, co przekłada się na jeszcze lepsze rezultaty cięcia i rozdrabniania. Podwojenie liczby ostrzy daje gwarancję aksamitnej konsystencji i wyjątkowej szybkości pracy. Stopka miksująca z czterema ostrzami ze stali szlachetnej jest w stanie kruszyć nawet lód. Teraz łatwo i szybko przygotujesz sos, zmiksujesz zupę, rozdrobnisz owoce na mus czy przyrządzisz pyszny koktajl.

Mają moc 750 W – blendery Mixxo Quattro są najmocniejsze na rynku. Płynna regulacja liczby obrotów i wskaźnik prędkości w postaci diody LED umożliwiają precyzyjne dostosowanie mocy, w zależności miksowanych produktów. Konstrukcja stopki zapobiega rozpryskiwaniu.
Ergonomiczny korpus dzięki nieścieralnemu nadrukowi od wewnątrz odporny jest na wszelkie zarysowania. Blender ma łatwy do zwinięcia kabel, a specjalne uszko umożliwia zawieszenie go w kuchni. Końcówka miksująca oraz pozostałe elementy wyposażenia (poza blokiem z silnikiem) nadają się do mycia w zmywarce.

Cena:    239 zł

zdjęcia Bosch


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mediapre/domains/pytanieomieszkanie.pl/public_html/wp-content/themes/dialy-theme/includes/single/post-info.php on line 4

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

Pozostaw odpowiedź

Only registered users can comment.