Strona główna » Kolorowe blendery – superprezent

Kolorowe blendery – superprezent

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Innowacyjna końcówka miksująca blenderów najnowszej generacji Mixxo Quattro marki Bosch wyposażona została w cztery ostrza, co przekłada się na jeszcze lepsze rezultaty cięcia i rozdrabniania. Podwojenie liczby ostrzy daje gwarancję aksamitnej konsystencji i wyjątkowej szybkości pracy. Stopka miksująca z czterema ostrzami ze stali szlachetnej jest w stanie kruszyć nawet lód. Teraz łatwo i szybko przygotujesz sos, zmiksujesz zupę, rozdrobnisz owoce na mus czy przyrządzisz pyszny koktajl.

Mają moc 750 W – blendery Mixxo Quattro są najmocniejsze na rynku. Płynna regulacja liczby obrotów i wskaźnik prędkości w postaci diody LED umożliwiają precyzyjne dostosowanie mocy, w zależności miksowanych produktów. Konstrukcja stopki zapobiega rozpryskiwaniu.
Ergonomiczny korpus dzięki nieścieralnemu nadrukowi od wewnątrz odporny jest na wszelkie zarysowania. Blender ma łatwy do zwinięcia kabel, a specjalne uszko umożliwia zawieszenie go w kuchni. Końcówka miksująca oraz pozostałe elementy wyposażenia (poza blokiem z silnikiem) nadają się do mycia w zmywarce.

Cena:    239 zł

zdjęcia Bosch

  Wyciskarka do soku - skorzystaj z cytrusów

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.