Strona główna » Kolorowe armatury marki Kludi

Kolorowe armatury marki Kludi

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Od kilku sezonów coraz popularniejsze są kolorowe wersje armatury. Kludi, jako jedna z pierwszych firm, zaproponowało swoją serię Kludi Zenta w wersjach czarnej i białej. W tym roku do kolorowych modeli dołączają Kludi Balance w wersji białej oraz Kludi MX w wersji białej i mocca.

Kolorowe armatury pozwalają przede wszystkim osiągnąć niebanalny efekt estetyczny w łazience lub kuchni. Czarna armatura, taka jak KludiI Zenta Black, tworzy kontrast z białą ceramiką łazienkową. Może stanowić bardzo ciekawy akcent w czarno-białej łazience. W takim wypadku efektowne okaże się wzmocnienie jej czarnymi akcesoriami łazienkowymi.

Podobnie będzie w przypadku kuchni, tu jednak pojawia się jeszcze jedna interesująca możliwość. Czarna armatura kuchenna może zostać dopasowana kolorystycznie do sprzętów AGD: lodówki, piekarnika, okapu lub do czarnego zlewozmywaka z mineralnego konglomeratu.
Biała armatura sprawdzi się w łazienkach „all white”. Szczególnie efektownie będą wyglądały w tym wypadku minimalistyczne, nieco futurystyczne aranżacje, na przykład takie, w których chcemy wyeksponować oryginalną formę umywalki czy wanny.

Biała armatura kuchenna KLUDI ZENTA będzie pasowała do monochromatycznych, białych kuchni. Może też stanowić duet z białym zlewozmywakiem. Jednak z pewnością najbardziej zwróci uwagę umieszczona na tle czarnego blatu i zlewozmywaka.
Nowością wśród kolorowej armatury KLUDI jest seria armatury kuchennej KLUDI MX w kolorze białym i mocca. Ciemny kawowy brąz został wybrany nieprzypadkowo – tego rodzaju kolorystyka pojawia się obecnie bardzo często w przypadku zlewozmywaków z konglomeratów mineralnych. Nowe wykończenie nadaje nowoczesny, niebanalny wygląd świetnie już znanym modelom armatury.

Zdjecia Kludi

  Jak w domowej łazience urządzić SPA?

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.