Strona główna » Kolekcja garnków Premiere marki Vittore Comforto

Kolekcja garnków Premiere marki Vittore Comforto

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Kolekcja Premiere to elegancja i funkcjonalność. Sekret stylowego wyglądu naczyń tkwi w ich pełnych kształtach  oraz miękkiej, delikatnej linii krawędzi. Warto podkreślić, że idealnie wyprofilowany brzeg garnków Premiere umożliwia łatwe przelewanie, bez kapania i rozlewania potraw.

W skład dwunastoelementowej kolekcji garnków Premiere wchodzą cztery garnki o średnicach od 16 do 24 cm z eleganckimi pokrywami, głęboka patelnia z pokrywą – idealna do smażenia i duszenia potraw, a także dwie okrągłe bakelitowe podkładki, które zabezpieczą stół i blat kuchenny przed przegrzaniem.
Do ich wykonania użyto stali nierdzewnej, która jest odporna na rdzę i zarysowania, w związku z czym możliwe jest stosowanie metalowych narzędzi kuchennych bez ryzyka uszkodzenia naczynia. Stal nierdzewna jest również higieniczna i łatwa w utrzymaniu czystości. Wielowarstwowe dno garnków usprawnia proces gotowania, szybko się nagrzewa i długo trzyma ciepło. Teflonowa powłoka, którą pokryte jest wnętrze patelni Premiere, zapobiega przypalaniu potraw i ogranicza do minimum konieczność użycia tłuszczów podczas smażenia.
Sposobem na spójną i estetyczną kompozycję w kuchni jest zestawienie garnków Premiere marki Vittore Comforto z czajnikiem Diamond oraz kompletem narzędzi kuchennych Premiere. Czajnik Diamond, o pojemności 2,5 litra, wykonany jest ze stali nierdzewnej. Czajnik Diamond marki Vittore Comforto może być używany na wszystkich typach kuchenek, również na płytach indukcyjnych.
Narzędzia kuchenne na stojaku Premiere marki Vittore Comforto to zestaw, który powinien znaleźć się w każdym domu. W jego skład wchodzi łyżka, łopatka do mięsa, widelec, szumówka, nabierka oraz łyżka do spaghetti. Narzędzia Premiere marki Vittore Comforto wykonane są z wysokiej jakości stali szlachetnej 18/10, dzięki czemu ich powierzchnia jest higieniczna, trwała i bardzo łatwa do czyszczenia. Stojak, który stanowi integralną część kolekcji narzędzi kuchennych Premiere, wykonany jest z jasnego drewna.
Zestaw garnków Premiere marki Vittore Comforto – 12 elementów
Garnek z pokrywą 16 x 9,5 cm
Garnek z pokrywą 18 x 10,5 cm
Garnek z pokrywą 20 x 11,5 cm
Garnek z pokrywą 24 x 13,5 cm
Patelnia z pokrywą z Teflonem 24 x 6,5 cm
Podkładki bakelitowe pod garnki 2 szt
Cena zestawu: 345 zł

Czajnik Diamond marki Vittore Comforto – 2,5 litra; cena: 75 zł

Zestaw narzędzi kuchennych na stojaku Premiere marki Vittore Comforto; Skład zestawu: łyżka, łopatka do mięsa, widelec, szumówka, nabierka, łyżka do spaghetti; Cena zestawu: 170 zł

 www.pieknowdomu.pl

  Kosze i koszyczki do kuchni, salonu i ogrodu

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.