Strona główna » Komplet naczyń IKEA Vardera – uniwersalny zestaw naczyń do każdego wnętrza?

Komplet naczyń IKEA Vardera – uniwersalny zestaw naczyń do każdego wnętrza?

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl
IKEA Vardera - zestaw naczyń 18 sztuk

Wytrzymałość spotyka estetykę

W dobie, kiedy świat zamurowany jest w gonitwie za nowościami, porcelana skaleniowa VÄRDERA staje się kwintesencją trwania. W przestrzeniach kuchennych, gdzie czas zazwyczaj prześlizguje się przez palce niczym ziarna piasku, odnajduje się seria naczyń, która wytrzyma burze życia codziennego i ozdobi momenty celebrowane w gronie najbliższych.

Kształt, który przemawia do wyobraźni

Wśród tysiąca odłamków myśli na temat doskonałego zastawienia stołu, VÄRDERA, niczym ułamek zabłąkanej komety, zaskakuje swoją kwadratową formą o miękkich, zaokrąglonych konturach. Niech będzie to przywołanie wspomnień o kamieniu rzecznym, którego ostre krawędzie zostały wygładzone przez nieustanne pieszczoty wód. Jest to zaproszenie dla ceniących klasykę, jak i spragnionych innowacji, aby stworzyć nakrycie stołu, które będzie nakreślać ich osobistą opowieść.

Odporność jakiej potrzebujesz

Porcelana skaleniowa, z której wykuta jest VÄRDERA, jest niczym odwieczne drzewo – mocne i odporne. Może wydawać się delikatna, lecz w rzeczywistości, jest wytrzymała niczym staliowa konstrukcja mostu. Poszczególne elementy naczyń wytrzymają wstrząsy codziennego użytkowania, pozwalając swojemu właścicielowi na chwilę oddechu od trosk o przypadkowe zdarzenia.

Zestaw naczyń, który ma przetrwać każde warunki

Specyfikacje serii wskazują na jej niemal herkulesowe proporcje – zobacz wymiary zestawu Vardera:

  • Szerokość: 27 cm
  • Wysokość: 26 cm
  • Długość: 32 cm
  • Waga: 10.00 kg
  • Ilość paczek: 1
  • Ilość sztuk w zestawie: 18

Ponadczasowy charakter naczyń od IKEA

Tajemnica VÄRDERA tkwi w jej ponadczasowości. Jest jak poema napisana na pergaminie, który nie traci swojej wartości z upływem lat. Będzie stała na stole jak niezmienny obelisk, zdobiąc każdy posiłek subtelną aurą spokoju i wytworności.

  Stoły i krzesła - meble do jadalni i pokoju dziennego

Źródło: IKEA.com

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.