Jedna ściana, wielka zmiana

Pomalowanie jednej ściany ciemnym kolorem nada całemu wnętrzu zupełnie inny, nowoczesny charakter.

Malowanie jednej, wybranej ściany na ciemny kolor to obecnie modny i chętnie stosowany sposób na zmianę charakteru całego wnętrza.

Z myślą o tym zadziwiająco prostym i efektownym zabiegu dekoracyjnym producent farb Dulux® stworzył Dulux® Intensive – nowość w ofercie farb dekoracyjnych na polskim rynku.

Ta wewnętrzna emulsja akrylowa jest dostępna w specjalnie dobranej gamie intensywnych kolorów. Można ją kupić w opakowaniach o niestandardowej pojemności 1,25 l – to dokładnie tyle, ile potrzeba do pomalowania jednej ściany.

Te matowe emulsje tworzą trwałą i odporną na zmywanie powłokę.

Intensywny kolor wybranej ściany prezentuje się najatrakcyjniej, gdy pozostałe pomalowane są farbami w jasnych, pastelowych odcieniach. Barwy z palety Dulux® Intensive świetnie pasują do wszystkich beży, a najlepsze duety tworzą z farbami Dulux® Kolory Świata z linii barw neutralnych.

Para kolorów Dulux® Intensive dojrzała oliwka i Dulux® Kolory Świata pastelowa orchidea to idealne połączenie do wnętrz spokojnych. Dla osób preferujących zdecydowane, odważne kolory przeznaczone jest zestawienie Dulux® Intensive ognisty rubin + Dulux® Kolory Świata jasny beż. Niezwykle modne wnętrze można stworzyć wykorzystując fiolet z linii Dulux® Intensive (kolor o nazwie Tajemnica Merkurego) i beż cafe latte z linii Dulux® Kolory Świata.

Farby Dulux® Intensive są dostępne w marketach budowlanych sieci Leroy Merlin oraz w sklepach detalicznych na terenie całego kraju.

Kolory: dojrzała oliwka, turkusowa głębia, czekoladowa mocca, ognisty rubin, Moulin Rouge, tajemnica Merkurego

Wydajność: ok. 14 m2/litr

Cena: 29 zł za 1,25 litra (wystarczy do pomalowania jednej ściany)

Tekst i zdjęcia Dulux

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.