Strona główna » Jedna ściana, wielka zmiana

Jedna ściana, wielka zmiana

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Pomalowanie jednej ściany ciemnym kolorem nada całemu wnętrzu zupełnie inny, nowoczesny charakter.

Malowanie jednej, wybranej ściany na ciemny kolor to obecnie modny i chętnie stosowany sposób na zmianę charakteru całego wnętrza.

Z myślą o tym zadziwiająco prostym i efektownym zabiegu dekoracyjnym producent farb Dulux® stworzył Dulux® Intensive – nowość w ofercie farb dekoracyjnych na polskim rynku.

Ta wewnętrzna emulsja akrylowa jest dostępna w specjalnie dobranej gamie intensywnych kolorów. Można ją kupić w opakowaniach o niestandardowej pojemności 1,25 l – to dokładnie tyle, ile potrzeba do pomalowania jednej ściany.

Te matowe emulsje tworzą trwałą i odporną na zmywanie powłokę.

Intensywny kolor wybranej ściany prezentuje się najatrakcyjniej, gdy pozostałe pomalowane są farbami w jasnych, pastelowych odcieniach. Barwy z palety Dulux® Intensive świetnie pasują do wszystkich beży, a najlepsze duety tworzą z farbami Dulux® Kolory Świata z linii barw neutralnych.

Para kolorów Dulux® Intensive dojrzała oliwka i Dulux® Kolory Świata pastelowa orchidea to idealne połączenie do wnętrz spokojnych. Dla osób preferujących zdecydowane, odważne kolory przeznaczone jest zestawienie Dulux® Intensive ognisty rubin + Dulux® Kolory Świata jasny beż. Niezwykle modne wnętrze można stworzyć wykorzystując fiolet z linii Dulux® Intensive (kolor o nazwie Tajemnica Merkurego) i beż cafe latte z linii Dulux® Kolory Świata.

Farby Dulux® Intensive są dostępne w marketach budowlanych sieci Leroy Merlin oraz w sklepach detalicznych na terenie całego kraju.

Kolory: dojrzała oliwka, turkusowa głębia, czekoladowa mocca, ognisty rubin, Moulin Rouge, tajemnica Merkurego

Wydajność: ok. 14 m2/litr

Cena: 29 zł za 1,25 litra (wystarczy do pomalowania jednej ściany)

Tekst i zdjęcia Dulux

  Brąz z czerwienią = przytulność

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.