Strona główna » Brąz z czerwienią = przytulność

Brąz z czerwienią = przytulność

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Art&Taste jest dla osób, które otoczone ciepłym brązem Sonaty kawowej i intensywną czerwienią Truskawkowej ballady, będą poszukiwać wytchnienia w towarzystwie ulubionej książki, nastrojowej muzyki. To kolory, które oferuje marka Dekoral.

Doskonałym uzupełnieniem tych mocnych odcieni będzie smakowita Aria z poziomkami i pastelowa Herbaciana serenada.

W ramach kolekcji Top Trendy 2009 – Kolory inspirowane muzyką dostępne są 4 rodzaje farb. Lateksowy Akrotix to jednowarstwowa farba emulsyjna do malowania ścian i sufitów.

Akrotix to szybkoschnący produkt, który nie kapie podczas malowania i jest odporny na szorowanie. Akrylit W to akrylowa farba lateksowa o bardzo dużej wydajności. Zapewnia świetne krycie oraz długotrwały efekt kolorystyczny. Jest przeznaczona do malowania dekoracyjnego ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń.

Emakol to superwydajna emalia ftalowa, szczególnie odporna na  wgniecenia i uderzenia.

Emalia akrylowa Akrylux to ekologiczny produkt, który nie kapie oraz przyjemnie pachnie podczas malowania. Zarówno Emakol, jak i Akrylux są przeznaczone do malowania przedmiotów z drewna, materiałów drewnopochodnych, stali, elementów żeliwnych eksploatowanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń oraz tynków wewnętrznych.

zdjęcie Dekoral

  Uniwersalna biel

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.