Strona główna » Grusza na podłodze

Grusza na podłodze

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Delikatny wzór podłogi Grusza Comano marki Classen z wyrazistym usłojeniem wprowadzi do mieszkania przyjemny nastrój naturalności. Struktura drewna w nowoczesnej stylistyce idealnie komponuje się z minimalistyczną aranżacją wnętrz.

Wysoka klasa ścieralności i użyteczności podłóg z kolekcji City marki Classen daje gwarancję ich długiego i bezproblemowego użytkowania, a kompozycja wosków Isowaxx dodatkowo zabezpiecza przed wilgocią i uszczelnia krawędzie. Dzięki temu podłoga na długo pozostanie niezwykłą wizytówką naszego domu. W całej kolekcji zastosowany został system bezklejowego montażu Easy Connect, który pozwala na łatwe i szybkie ułożenie paneli.

Kolekcja City marki Classen to 15 wzorów paneli laminowanych, które świetnie sprawdzą się zarówno w naszych domach, jak i pomieszczeniach publicznych. Poza Gruszą Comano są to również Dąb Bradford, Dąb Derby, Dąb Lincoln, Dąb Canyon, Dąb Texas, Dąb Ancona, Varilla Giordano, Listone Colorado, Listone Bianco, Zebrano Matadi, Pekan Colorado, Klon Lugano, Klon Camedo oraz Jesion Valetta.

City Grusza Comano cena brutto: 37,99 zł/m2
Grubość: 7 mm
Powierzchnia: struktura drewna
Klasa ścieralności: AC4
Klasa użyteczności: 32
Gwarancja: 15 lat w pomieszczeniach mieszkalnych, 3 lata w pomieszczeniach użyteczności publicznej
System montażu: EasyConnect

 zdjęcia Classen

  Wybieramy podłogi drewniane - wybierz lidera z Polski

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.