Strona główna » Czerń i biel – zawsze modne

Czerń i biel – zawsze modne

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Natural Love to kombinacja kolorów marki Dekoral. Ten zestaw jest oparty na mocnym kontraście jasnego koloru farby "Mleczna sonatina" oraz czerni "Scherzo marengo". Dwa główne kolory doskonale uzupełnią delikatne beże w odcieniach.

 Kolory inspirowane muzyką dostępne są 4 rodzaje farb. Lateksowy Akrotix to jednowarstwowa farba emulsyjna, przeznaczona do malowania ścian i sufitów. Akrotix to szybkoschnący produkt, który nie kapie podczas malowania i jest odporny na szorowanie.
Akrylit W to akrylowa farba lateksowa o dużej wydajności. Zapewnia świetne krycie oraz długotrwały efekt kolorystyczny. Jest przeznaczona do malowania dekoracyjnego ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń.
Emakol to superwydajna emalia ftalowa, szczególnie odporna na  wgniecenia i uderzenia.
Jest też szybkoschnąca emalia akrylowa Akrylux. To ekologiczny produkt, który nie kapie oraz przyjemnie pachnie podczas malowania. Zarówno Emakol, jak i Akrylux są przeznaczone do malowania przedmiotów z drewna, materiałów drewnopochodnych, stali, elementów żeliwnych eksploatowanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń oraz tynków wewnętrznych.

Zdjęcie Dekoral

  W kolorze soczystej papierówki - kuchnia

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.