Strona główna » Innowacyjne modele drzwi zewnętrznych

Innowacyjne modele drzwi zewnętrznych

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Przy wyborze drzwi zewnętrznych, oprócz funkcjonalności bierze się także pod uwagę aspekt estetyczny. Subtelne kształty, proste linie, ozdobne akcenty to cechy charakterystyczne nowoczesnych drzwi zewnętrznych.

Pierwszą kwestią jest wybór materiału. Klasyczne drzwi drewniane z rzeźbionymi elementami w naturalnym kolorze drewna idealnie komponują się z tradycyjnymi budynkami. Okazuje się jednak, że najnowsze trendy designerskie doskonale współgrają materiałem, jakim jest drewno. Malowane na różne odcienie szarości skrzydła drzwiowe, zdobione wstawkami ze stali szlachetnej to hit sprzedażowy jednego z prestiżowych producentów stolarki okiennej i drzwiowej firmy Bertrand. Wykonywane na indywidualne zamówienie wzory są odzwierciedleniem najbardziej śmiałych wizji architektonicznych.


Bertrand jest także producentem luksusowych drzwi wejściowych wykonanych z aluminium. Prestiżowe produkty firmy to modele wysadzane kryształami Swarovskiego. Ich czar i elegancja sprawia, iż wizytówka naszego domu nabiera zupełnie nowego znaczenia. Od dziś kryształy Swarovski zdobią nie tylko porcelany, ale także drzwi zewnętrzne firmy Bertrand.
Colani-Courage to linia zaprojektowana przez włoskiego projektanta Luigi Colani. Znany jest on w świecie designerskim jako mistrz świata eleganckiej linii, zainspirowanej naturą. Nowoczesne, pobudzające i nadające trendy drzwi firmy Bertrand Colani-Courage to jedyna w swoim rodzaju seria, która zachwyca swoim czystym design. Powierzchnie zewnętrzne i rowki mogą być malowane na wszystkie kolory RAL oraz na sześć unikalnych kolorów metalicznych: złoty, czerwień tornado, ciemnoniebieski, szarość lawy, ciemnozielony i srebrny.
Harmonię, witalność, dobre samopoczucie pomaga osiągnąć filozofia Feng Shui. Ta chińska nauka znalazła zastosowanie w produkcji drzwi firmy Bertrand. Kolekcja drzwi została stworzona w oparciu o pięć elementów Feng Shui: drewno, ogień, woda, ziemia i metal oraz źródła energetyczne „Yin i Yang”. Pozytywne energie są dodatkowo wzmacniane poprzez kolory: niebieski, czerwony, szary, beżowy i zielony.
Przy takim wachlarzu ofertowym wybierając drzwi wejściowe należy sugerować się indywidualnymi potrzebami. Pamiętajmy też, że granice designerskie praktycznie nie istnieją. Dajmy się zatem ponieść wyobraźni!

  Gdy chcesz zamontować drzwi przesuwane bez remontu

www.bertrand.pl

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.