Strona główna » Gorąca woda w 3 sekundy!

Gorąca woda w 3 sekundy!

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Quick&Hot marki Tefal dzięki wbudowanemu, opatentowanemu, spiralnemu systemowi grzewczemu Opti-Quick w rekordowym czasie 3 sekund daje gorącą wodę do przyrządzenia kawy, herbaty lub innego napoju.

Dla porównania, zwykły czajnik potrzebuje na zagotowanie wody przeciętnie 2 minuty 47 sekund.
Kolejna innowacja dotyczy filtracji wody. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego filtra Claris wypływająca woda jest oczyszczona z osadu kamienia, chloru oraz ciężkich zanieczyszczeń. Dotyczy to zarówno gorącej, jak i zimnej wody! Quick&Hot przefiltruje wodę z każdego kranu. Dodatkowo filtrowana jest tylko ta woda, której używamy, dzięki czemu wydłuża się czas użytkowania filtra.
Quick&Hot dba o środowisko. Urządzenie zmniejsza zużycie energii do 65%. Wykorzystuje energię tylko na tyle wody ile jednorazowo jest potrzebne, w przeciwieństwie do tradycyjnego czajnika, który podgrzewa całą wodę, która się w nim znajduje.

Quick&Hot jest łatwy w obsłudze. Wystarczy nacisnąć czerwony guzik, żeby zaczęła płynąć gorąca woda. Istnieje możliwość ustawienia żądanej ilości wody za pomocą wbudowanego regulatora. Oczywiście w dowolnym momencie można przerwać strumień wciskając ponownie czerwony guzik.

Kiedy będziemy mieli ochotę napić się zimnej wody, wybieramy guzik niebieski. Po 3 sekundach zaczyna płynąć czysta, zimna woda. Urządzenie, zajmuje niewiele miejsca – porównywalnie do tradycyjnego czajnika.

Sugerowana cena 349 zł.

Zdjęcie Tefal

  Blender i owocowe koktajle - dobrana para

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.