Strona główna » Frytki bez tłuszczu – wielofunkcyjny Airfryer

Frytki bez tłuszczu – wielofunkcyjny Airfryer

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Wszyscy uwielbiają chrupiące frytki. Można je przygotować na obiad z domowymi nuggetsami czy kotlecikami rybnymi bez wyrzutów sumienia. Dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu Philips Airfryer przygotujesz ulubione potrawy bez dodatku oleju!

Dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu Philips Airfryer przygotujesz pyszne frytki zawierające nawet o 80% mniej tłuszczu niż te przygotowane w zwykłej frytownicy. Opracowana przez Philips technologia Rapid Air pozwala smażyć bez oleju (lub z minimalną ilością) przy wykorzystaniu cyrkulacji gorącego powietrza i elementu grillującego. Philips Airfryer jest bezpieczny i oszczędny, więc można z niego korzystać codziennie. W przypadku potraw mrożonych nie trzeba dodawać oleju. W przypadku świeżych produktów w zależności od preferencji od 0,5 do 1 łyżki oleju.

Urządzenie wielofunkcyjne Philips Airfryer pomoże Ci szybko i w prosty sposób przygotować wielodaniowy posiłek dla rodziny. Dzięki specjalnemu separatorowi jedzenia możesz w tym samym czasie przyrządzić kilka rzeczy. W wielofunkcyjnym urządzeniu mogą powstać nie tylko chrupiące frytki, ale i pyszne domowe nuggetsy, zdrowe kotlety rybne, tapas, quiche a także desery, jak  na przykład ciasto czekoladowe. Jeśli zabraknie Ci inspiracji, wystarczy sięgnąć do dołączonej broszury z przepisami opracowanymi przez kulinarnego eksperta. Spośród 30 propozycji na pewno znajdziesz coś dla siebie i najbliższych!

Wielofunkcyjne urządzenie Philips Airfryer dowodzi, że przygotowywaniu posiłków nie musi towarzyszyć myśl o bałaganie w kuchni. Wyjmowaną szufladę i kosz na jedzenie można myć w zmywarce, a wbudowany filtr powietrza chroni przed dymem i nieprzyjemnymi zapachami. Urządzenie jest również proste w przechowywaniu – specjalny schowek na przewód ułatwi utrzymanie porządku w Twoich szafkach.

Philips Airfryer HD9220 dostępne będzie w sklepach od maja 2011 roku w rekomendowanej cenie 999 zł.

zdjęcia Philips

  Innowacyjna szczotka do zamiatania Xtra Clean Collect Plus

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.