Strona główna » Farba na karnawał – z brokatem

Farba na karnawał – z brokatem

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Wnętrza w karnawałowej odsłonie. Dekoracyjna linia produktów Studio Finishes™ marki Benjamin Moore została wzbogacona o nową farbę Glitter 311. Wykorzystuje ona popularny w karnawale brokat, który mienić się będzie na ścianie tysiącami opalizujących punktów.

Glitter 311 to transparentna farba akrylowa o eleganckim, półmatowym wykończeniu. Przeznaczona jest do dekorowania uprzednio pomalowanych ścian i sufitów. Zawarte w formule farby drobiny brokatu sprawiają, że jej powłoka mieni się opalizującym blaskiem. Powstały efekt bardzo dobrze sprawdzi się w salonie, pokoju dziecięcym, czy sypialni.

Jakie są zalety farby z brokatem?

Farba Glitter 311 nie kapie podczas nakładania i równomiernie rozprowadza się na malowanej powierzchni. Powstała powłoka jest trwała i łatwa do utrzymania w czystości. Ewentualne zabrudzenia usunąć można przy użyciu czystej wody bez ryzyka utraty przez farbę właściwości dekoracyjnych i stopnia połysku. Farba Glitter 311 jest bezbarwna, ale może być podbarwiona pigmentami w systemie kolorowania Color Preview™.

Najlepiej aplikować ją na powierzchnię ścian pomalowanych lateksowymi farbami akrylowymi z rodziny Regal lub Super Spec marki Benjamin Moore. Produkt jest w pełni bezpieczny dla użytkowników. Nie zawiera szkodliwych substancji. Ponadto spełnia wymagania dotyczące zawartości lotnych związków organicznych (LZO, ang. VOC).

Informacje o produkcie:
– Wydajność: ok. 10 m2/litr
– Cena: od 83 zł za 1 litr
– Opakowania: 0.95 l

Zdjęcia Benjamin Moore

  Malowanie mieszkania zamiast generalnego remontu

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.