Farba do łazienki, wodoodporna

Ściany w łazience, saunie i kuchni są narażone na działanie wilgoci i wysokiej temperatury. Skraplająca się para wodna, mokre plamy na ścianach sprawiają, że łazienka i kuchnia stanowią idealne środowisko dla rozwoju pleśni, grzybów oraz innych mikroorganizmów. Potrzebna jest więc farba do „mokrych” pomieszczeń. 

Aura® Bath & Spa 532 to wodorozcieńczalna, lateksowa farba akrylowa stworzona z myślą o dekoracji, a zarazem skutecznej ochronie pomieszczeń o wysokiej wilgotności powietrza. Farba Aura® Bath & Spa 532 przeciwdziała rozwojowi mikroorganizmów na powierzchni ścian łazienek, kuchni i saun. W formule produktu wykorzystana została innowacyjna technologia ColorLock® Technology, która gwarantuje jednorodność i głębię koloru ścian, a także odporność farby na wielokrotne zmywanie wodą.
Przy odpowiednim przygotowaniu podłoża farba nie wymaga gruntowania, a już jednokrotne malowanie przyniesie satysfakcjonujący efekt wizualny. Farba do łazienki szybko schnie na ścianie i nie wydziela drażniącego zapachu.

• Wydajność: ok. 10 m2/itr
• Stopień połysku: mat
• Cena: od 103 zł za 1 litr
• Opakowanie: 0,95 l; 3,78 l
• Producent: Benjamin Moore & Co., USA.
 www.benjaminmoore.pl

zdjęcia Benjamin Moore

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.