Strona główna » Elektryczne grille duże i małe

Elektryczne grille duże i małe

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Obok tradycyjnych urządzeń na węgiel w sprzedaży dostępne są również grille elektryczne. Ich dużą zaletą jest łatwość obsługi, brak dymu podczas pieczenia, a także wygoda użycia. Ponieważ nie ma konieczności czasochłonnego szykowania paleniska i rozpalania ognia, przygotowanie potraw jest dużo szybsze. Nie trzeba się również martwić o pogodę, a jeżeli za oknem pada, spotkanie można zorganizować w kuchni lub na zadaszonym tarasie.

 

Dla wielbicieli egzotycznych smaków

Stołowe grille Teppan Yaki elta EG109 oraz elta EG108N to urządzenia polecane miłośnikom kuchni japońskiej. Potrawy smaży się na nich w podobny sposób jak na stalowej płycie powszechnie używanej w Kraju Kwitnącej Wiśni. Dzięki nim można poznać smak owoców morza lub warzyw przygotowanych według przepisów kuchni azjatyckiej. Łatwe i zdrowe przyrządzanie posiłków zapewnia odpływ tłuszczu oraz teflonowa powierzchnia, do której nie przywiera jedzenie. Urządzenia posiadają nienagrzewające się uchwyty oraz termostat pozwalający na płynne regulowanie temperatury smażenia. Model elta EG109 jest wyposażony w szklaną pokrywę zapobiegająca pryskaniu tłuszczu, zaś stołowy grill Teppan Yaki elta EG108N wyróżnia się dużą płytą grzewczą, która pomieści porcję jedzenia dla kliku osób.

Stołowy grill Teppan Yaki elta EG109
Moc: 1500 W
Sugerowana cena detaliczna: 159 zł

Dla zwolenników tradycyjnej kuchni

Elektryczny grill stołowy elta EG104 posiada duży chromowany ruszt, który można ustawić na trzech wysokościach. Regulowany termostat pozwala na płynną zmianę temperatury pieczenia i dostosowanie jej do rodzaju przyrządzanych potraw. Zdejmowany element grzejący ułatwia czyszczenie urządzenia.

Elektryczny grill elta EG104 może być bez problemów przenoszony dzięki wygodnym i nienagrzewającym się uchwytom. Posiada również wyłącznik bezpieczeństwa, który chroni przed przegrzaniem.
Moc: 220 W
Sugerowana cena detaliczna: 59,90 zł

Elektryczny grill elta EG115 to propozycja dla osób, które są zwolennikami spotkań pod gołym niebem. Posiada stabilne nogi oraz osłonę przed wiatrem, dzięki czemu urządzenie można postawić w ogrodzie lub na tarasie. Dwa duże chromowane ruszty pozwalają na przyrządzanie porcji jednocześnie dla większej liczby biesiadników.

  Grafitowy toster - opiecze, rozmrozi, ogrzeje

Elektryczny grill elta EG115 wyposażono w dodatkową półkę na przyprawy lub akcesoria kuchenne, które zawsze powinny być pod ręką. Urządzenie posiada nienagrzewające się uchwyty oraz termostat płynnie regulujący temperaturę.
Moc: 2200 W
Sugerowana cena detaliczna: 89 zł

www.elta.pl

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.