Strona główna » Eleganckie grzejniki do holu

Eleganckie grzejniki do holu

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Funkcja holu doceniana jest szczególnie jesienią i zimą, kiedy zostawiamy tu przemoknięte płaszcze czy kurtki, nakładamy ciepłe pantofle. Dlatego oprócz wieszaków, szafek, stojaków na parasole przyda się choć niewielkie krzesło i grzejnik.

Grzejniki do holu – eleganckie i praktyczne

Hol to również doskonałe miejsce na elegancki grzejnik, który oprócz swej podstawowej funkcji grzewczej ozdobi pomieszczenie. Dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza do małych mieszkań, będą designerskie grzejniki pionowe. W klasycznych wnętrzach świetnie zaprezentuje się grzejnik Memfis firmy Enix o podłużnej, pionowej formie i łagodnie zaokrąglonych kształtach krawędzi i np. srebrnej barwie. Taki grzejnik rozjaśni nieduże wnętrze.

Idealnym rozwiązaniem do nowoczesnych wnętrz jest płaski, o geometrycznym wykończeniu grafitowy grzejnik Santos. Grzejnik umieszczony na specjalnie wydzielonej ścianie utrzymanej w odcieniu szarości tworzy wraz z nią oryginalną kompozycję kolorystyczną. Oba urządzenia zaprezentują się świetnie obok pionowego lustra czy obrazu.

Ciekawym rozwiązaniem do holu jest również grzejnik Capri z ozdobną ażurową kratką. Standardowo dostępny jest w kolorze brązowym, natomiast kratka i wieszaki występują w kolorze czarnym. Taki grzejnik jest doskonałym pomysłem na aranżację przedpokoju.

Do wszystkich tych urządzeń można dobrać punktowe wieszaki, które będą idealnym rozwiązaniem na jesieni i w zimie, kiedy bardzo często potrzebujemy wysuszyć płaszcze i kurtki
Zdjęcia ENIX
www.enix.pl

  Grzejniki kanałowe - jeśli nie ma miejsca na tradycyjny grzejnik pod oknem

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.