Strona główna » Ekspresy przelewowe do kawy Zelmer CM1000X i CM1001D

Ekspresy przelewowe do kawy Zelmer CM1000X i CM1001D

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Ekspres przelewowy to najszybszy i najprostszy sposób przygotowania świeżej kawy! Wystarczy mielona kawa, zimna woda, a ekspres zrobi resztę i przygotuje dzbanek pachnącej kawy.

W obu modelach ekspresów Zelmer zasada parzenia kawy jest taka sama – woda podgrzewana jest do temperatury wrzenia, dozowana do pojemnika z mieloną kawą i napar przesączany jest przez filtr do dzbanka. Użytkownik sam decyduje jak mocną kawę chce sobie przygotować, dobierając odpowiednią ilość kawy.

Nowe ekspresy przelewowe Zelmer pozwalają na przygotowanie w krótkim czasie od 1 do nawet 14 filiżanek kawy (model CM1001D o pojemności 1,8 litra). Natomiast model CM1000X ma pojemność 1,25 litra i pozwala na przygotowanie do 10 filiżanek kawy.  Ponadto model CM1001D ma funkcję nalewania bezpośredniego (Sneak-A-Cup), dzięi czemu może najpierw przygotować filiżankę kawy przed zaparzeniem całego dzbanka.
Kiedy dzbanek jest już pełen zaparzonej kawy, stoi na płycie podtrzymującej temperaturę napoju.
Nowe ekspresy przelewowe Zelmer świetnie komponują się z nowoczesnym wystrojem kuchni. Model CM1000X jest w całości ze stali nierdzewnej, a CM1001D z eleganckiego, czarnego tworzywa z elementami stali szlachetnej. Ponadto wyposażony jest w wyświetlacz LCD, sterowanie elektroniczne oraz timer zwiększające wygodę użytkowania ekspresu. Dzięki funkcji timera ekspres włączy się o godzinie, którą zaprogramujesz i zaparzy kawę o określonym czasie.
Model CM1000X ma moc 1400 W, model CM1001D 975 W.
 
Cena CM1000X – 199 zł
Cena CM1001D – 249 zł

www.zelmer.pl

  Masz grafitowe dodatki? Jest grafitowy ekspres!

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.