Strona główna » Dwa razy szybsze prasowanie dzięki parze pod ciśnieniem

Dwa razy szybsze prasowanie dzięki parze pod ciśnieniem

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Czy można zaoszczędzić czas i energię podczas prasowania ubrań? Można – żelazko systemowe Philips GC6540 prasuje ubrania dwa razy szybciej, a dodatkowo dzięki funkcji ECO pozwala zaoszczędzić nawet 20% energii i 40% wody.

Jak to możliwe? Silne uderzenie pary, nawet 5-krotnie większe niż w tradycyjnych żelazkach (do 150 g/min) i jej ciągły strumień (wynoszący nawet do 110 g/min) wnikający głęboko w tkaninę, sprawiają, że nawet najbardziej uporczywe zagniecenia znikną bez śladu. Dokładne prasowanie zapewnia również specjalnie wyprofilowana szpiczasta końcówka stożka parowego SteamTip, która dzięki umieszczonym w niej otworom pary umożliwia wyprasowanie najtrudniej dostępnych miejsc, takich jak  kołnierzyki, mankiety czy plisy. Wysoce odporna na zarysowania stopa żelazka  SteamGlide gładko przesuwa się po tkaninie i jest łatwa w czyszczeniu.
Dzięki funkcji prasowanie w  pionie w  sekundę wyprasuje lub odświeży garnitur, sukienkę czy nawet zasłony. Nie musisz obawiać się o  przypalenie czy zniszczenie tkanin – wytwarzaną parę możesz dostosować do rodzaju prasowanego materiału. Dzięki tej funkcji bez obaw możesz prasować nawet najdelikatniejsze materiały.
Dzięki specjalnemu ustawieniu ECO możesz zaoszczędzić nawet do 20 % energii i 40 % wody. Żelazko zabezpieczone jest przed osadzaniem się kamienia, dzięki czemu można do prasowania używać zwykłej wody z kranu. Żelazko systemowe z generatorem pary Philips GC6540 jest również łatwe do przenoszenia i przechowywania. System blokowania żelazka pozwala na jego bezpieczne przenoszenie przy użyciu jednej ręki.

Żelazko systemowe Philips GC6540 dostępne jest w rekomendowanej cenie 704 zł
www.philips.pl/zelazka

  Żelazko Philips z parą, ale bez pokręteł

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.