Strona główna » Drzwi z dębu, sosny, meranti lub brzozy

Drzwi z dębu, sosny, meranti lub brzozy

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Stolbud Włoszczowa oferuje kolekcję CASTEL, na którą składa się siedem modeli eleganckich drzwi wewnętrznych. Cztery rodzaje drewna, ciekawe przeszklenia oraz szeroka paleta kolorów pozwolą wybrać stolarkę drzwiową do całego domu.

Kolekcja CASTEL firmy Stolbud Włoszczowa to połączenie prostoty z  pięknem drewna. W pomieszczeniach, takich jak sypialnia czy łazienka idealnie sprawdzą się drzwi pełne lub z jednym przeszkleniem. Natomiast w salonie bądź kuchni doskonale wyglądać będą modele z dużymi szkleniami, które dodatkowo powiększą optycznie wnętrze.

Drzwi CASTEL firmy Stolbud Włoszczowa wykonywane są z czterech rodzajów drewna – dębu, sosny, meranti i brzozy. Ponadto dostępne są dwie wersje wykończenia. Istnieje możliwość pomalowania drzwi (kolorami lazurowanymi i z palety RAL) lub dwukrotne woskowanie w dwóch naturalnych odcieniach – brzoza i dąb. Pozwoli to na idealne dopasowanie ich do każdego wnętrza, a także barwy ścian i mebli. Do wyboru mamy również dwanaście rodzajów przeszkleń, dzięki którym wybierzemy produkt zgodny z naszymi potrzebami. Dodatkowo za dopłatą dostępne są drzwi ze szkłem witrażowym z kilkudziesięcioma niepowtarzalnymi motywami lub z innymi rodzajami przeszkleń, np. z aplikacjami naklejanymi na szybę.

Dzięki dostępnym kilku szerokościom skrzydeł drzwiowych (60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm, 100 cm oraz 110 cm) dobierzemy idealny model do wnętrza. Dodatkowo drzwi mogą być wykonane w wersji jednodzielnej, dwudzielnej, bądź przesuwnej, co pozostawia dowolność aranżacji pomieszczenia.

Skrzydła drzwiowe CASTEL  – cena od 1464 zł brutto. Producent: Stolbud Włoszczowa S.A.
www.stolbud.pl

zdjęcia Stolbud

  Jakie wybrać drzwi do nowoczesnej kuchni?

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.