Do smażenia naleśników

Naleśniki faszerowane czy tylko posmarowane twarożkiem lub dżemem – już na samą myśl cieknie ślinka. Zrobienie dużych, cienkich placków z delikatnego ciasta ułatwia urządzenie do smażenia naleśników.

Urządzenie do smażenia naleśników CM 2198 firmy Severin ma powierzchnię smażenia aż 30 cm średnicy, co pozwoli uzyskać duże naleśniki, a nawet tortille. Później pozostaje nam tylko dodać do nich wszystko, czego dusza zapragnie i co podpowie fantazja. Na ostro: warzywa, mięso, przyprawy, lub na słodko: owoce, czekoladę, migdały, bitą śmietanę i wisienkę na czubek.

Urządzenie ma wysokiej jakości obudowę z tworzywa sztucznego, a powierzchnia patelni pokryta jest powłoką zapobiegającą przywieraniu. Ponadto w zestawie oferowane są drewniane pałeczki do odwracania naleśników oraz łopatka, która pomaga cienką warstwą rozprowadzić ciasto na płycie.

Urządzenie do smażenia naleśników CM 2198
– moc ok. 1000 W
– włącznik i wyłącznik 
– lampka kontrolna sygnalizująca pracę urządzenia
– wskaźnik gotowości do pracy
– zwijacz przewodu
– gumowe, antypoślizgowe nóżki
Cena: 149,90 zł
zdjęcie Severin   www.severin.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mediapre/domains/pytanieomieszkanie.pl/public_html/wp-content/themes/dialy-theme/includes/single/post-info.php on line 4

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

Pozostaw odpowiedź

Only registered users can comment.