Strona główna » Dębowa podłoga

Dębowa podłoga

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Deska barlinecka dąb natur wygląda, jakby wyszła wprost spod ręki drwala – ma naturalne sęki i przebarwienia. Wzory usłojenia są w pełni wyeksponowane dzięki zastosowaniu nowej szerokości deski: 180 mm i jej jednolamelowej budowy przypominającej deskę litą.

Czy deska barlinecka jest wytrzymała?

Dąb należy do najbardziej wytrzymałych rodzimych gatunków drewna, w desce barlineckiej wzmacnia go dodatkowo lakier utwardzany promieniami UV, nakładany już na etapie produkcji. Podłoga będzie się więc dobrze sprawdzała we wszelkich pomieszczeniach, także tych intensywnie eksploatowanych.

Trójwarstwowa budowa deski barlineckiej stabilizuje kształt i wymiary podłogi. Odpowiednia konstrukcja podłogi i bardzo wytrzymałe złącze sprawiają, że deskę barlinecką można bez obaw układać na ogrzewaniu podłogowym, a fabryczne przygotowanie warstwy dekoracyjnej umożliwia jej montaż nawet w ciągu jednego dnia.

Można to zrobić samodzielnie, oszczędzając w ten sposób pieniądze i czas związane z wynajęciem fachowca. Po ułożeniu podłogi nie trzeba dodatkowo cyklinować czy lakierować, dzięki temu unikniemy przykrych oparów i pyłów oraz szybko zakończymy remont.

Deska barlinecka dąb natur oferowana jest w wymiarze: 2200x180x14 mm. Gwarancja na podłogę obejmuje 30 lat. Koszt 1 m2 to ok. 206 zł.

  Olejowanie drewnianej podłogi

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.