Strona główna » Czas na zieleń

Czas na zieleń

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Projektanci wnętrz mówią jednym głosem — nadszedł czas na kolorowe wnętrza, a szczególnie na wiosnę warto zaszaleć z zielenią.

Od delikatnych pistacji, poprzez nasycone zielenie wiosennej trawy, barwy oliwki czy drzew iglastych. Taka gamę odcieni zieleni proponuje paleta Tikkurila Symphony. Farba Feelings Interior Paint daje duże mozliwości dekoracji wnętrz.

Chłodne odcienie zieleni wpływają kojąco i relaksująco, dzięki czemu doskonale nadają się do wnętrz, w których się odpoczywa. Przebywanie w otoczeniu koloru zielonego wprowadza równowagę emocjonalną, zmniejsza napięcie i koi nerwy.

Pomimo, iż w przyrodzie zieleni nie brakuje, kolor ten zawsze zwraca na siebie uwagę. Dlatego ważny jest umiar. Jeśli ściany malujemy na zielono, zrezygnujmy ze zbyt wielu dodatków o tej barwie – kilka poduszek lub wazon w zupełności wystarczą. Kolor zielony najczęściej stosowany jest w sypialniach i pokojach gościnnych, ale z powodzeniem można go również użyć w kuchni czy łazience.

Do wiosennego malowania warto użyć farby Feelings Interior Paint, która jest odporna na zmywanie, dobrze kryje i nie kapie.

FEELINGS INTERIOR PAINT
Farba matowa
Wydajność ok. 10 – 12 m² / litr
Opakowania 0,9 litra, 2 litry, 9 litrów
Cena: 44,99 zł / 0,9 litra. (baza A)

Zdjęcia Tikkurila

  Kolory, które do siebie pasują

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.