Strona główna » Czajnik, ekspres, toster – w czerni

Czajnik, ekspres, toster – w czerni

przez pytanieomieszkanie

Marka Russell Hobbs podążając za najnowszymi trendami oferuje sprzęt AGD, który jest połączeniem nowoczesnego wzornictwa z funkcjonalnością. Na rynku pojawiła się poszerzona o czajnik, ekspres przelewowy oraz toster seria Desire. Czarne obudowy z czerwonymi akcentami.

Czarne obudowy z delikatnymi czerwonymi akcentami sprawiają, że urządzenia prezentują się wyjątkowo elegancko i świetnie wkomponowują się w przestrzeń nowoczesnych kuchni.

Czajnik Desire
Klasyczna forma w zaskakującej wersji kolorystycznej daje oryginalny efekt. Dodatkowym urozmaiceniem jest niebieskie podświetlenie, kiedy czajnik podgrzewa wodę. Czajnik posiada pokrywę otwierającą się pod naciskiem, wyjmowany filtr wodny oraz wskaźniki pracy urządzenia i poziomu wody. Jednorazowo można w nim zagotować 1,7 litra wody.
Sugerowana cena detaliczna 159 zł

Ekspres przelewowy Desire
Wyposażony w cyfrowy wyświetlacz LCD z programatorem czasowym zapewnia wygodę przy przygotowywaniu ulubionej kawy. Ekspres posiada wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 1,8 litra. Jednorazowo można przygotować 14 filiżanek kawy. Płytka utrzymująca ciepło gwarantuje, że kawa nigdy nie wystygnie. A funkcja anti-drip, która zapobiega kapaniu i wyjmowany filtr ułatwiają utrzymanie urządzeń w czystości. Dodatkowo posiada automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa.
Sugerowana cena detaliczna – 199 zł

Toster Desire

Czarna obudowa z czerwonymi elementami i podświetlane na niebiesko przyciski przyciągają wzrok. Urządzenie posiada ruszt do podgrzewania bułek i rogalików. Funkcje rozmrażania, odgrzewania oraz regulacja stopnia przyrumienienia ułatwiają przygotowanie idealnie przypieczonych tostów.
Sugerowana cena detaliczna – 159 zł

W skład serii Desire wchodzą także: blender ręczny, blender reczny 3w1, mikser ręczny, blender kielichowy, minirozdrabniacz, robot kuchenny

  Co zrobić z bioodpadami? Utylizator w kuchni

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.