Strona główna » Co nowego w plastiku

Co nowego w plastiku

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Plastik to niezmiennie bardzo przydatne tworzywo w kuchni. Trwały, nietłukący, kolorowy, praktyczny, tani – tyle dobrego można powiedziec o plastiku. Pudełka, pojemniki na żywność, misy, miseczki…

W wielu marketach i sklepach z gospodarstwem domowym można kupić przydatne rzeczy z plastiku marki BranQ. Oto kilka nowości:

NIEZACHWIANE PROPORCJE!


Pojemnik z rączką i  miarką to idealna pomoc przy odmierzaniu właściwych proporcji składników np. na ciasto. Podziałka jest dostosowana do różnych pojemności odmierzanych składników.
Dzbanki można kupić pojedyńczo – trzy wielkości do wyboru: 0,25 l, 0,5 l, 1 l,lub w komplecie po 3 sztuki.

MOŻNA TU NIEŹLE ZAMIESZAĆ!


Miska BranQ jest stabilna, solidnie wykonana, w bardzo ładnych kolorach, z przydatnym dzióbkiem. Dostępne w komplecie po 3 sztuki o objętości: 1,2 l;  2 l; 3 l.

MISA WIELOZADANIOWA


CYKORIA to misa, która sprawi, że każda przygotowana przez Ciebie sałatka będzie imponująco wyglądać. Dostępna w kilku wariantach.

SŁODKI POJEMNIK NA SŁODKIE


Pojemnik na ciasto Vanilia wygląda tak jak się nazywa… po prostu słodko! Tak samo wyglądają przechowywane w niej pyszności!

ZESTAW OBOWIĄZKOWY


Sprawdzony sposób na przechowywanie zywności w lodówce, ale i na pakowanie sałatek do pracy. Praktyczne pojemniki RUKKOLA dostępne w zestawie składającym się z 16 elementów. Znajdziesz tam różne kształty i pojemności pudełek.

więcej na www.sklep.branq.eu

  Kolorowo na lato

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.