Strona główna » Bezprzewodowy blender Braun

Bezprzewodowy blender Braun

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Era ograniczeń w kuchni z powodu przewodów zasilających i gniazdek elektrycznych mija! Nowoczesny, bezprzewodowy blender Braun Multiquick 7 zmiksuje skutecznie i dokładnie.

Bezprzewodowy blender Braun Multiquick 7 został wyposażony w podstawę ładującą z uchwytem na urządzenie. Blender nie ma przewodu zasilającego, dzięki czemu podczas gotowania zapewnia swobodę ruchów. Teraz można np. zmiksować zupę na jednolity krem bezpośrednio na kuchence. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w przydatną funkcję, która zapobiega chlapaniu i rozpryskiwaniu się płynnych produktów podczas miksowania.
Blender posiada kilka przystawek, dzięki którym nawet kulinarny laik szybko przygotuje wykwintne i smaczne dania. Metalowy trzon blendera ze stali nierdzewnej został specjalnie zaprojektowany na kształt dzwonka, aby zapewnić lepsze i dokładniejsze rezultaty podczas miksowania. Przygotowywane zupy, sosy i dipy będą miały gładka i delikatną konsystencję. Ulepszone i jeszcze bardziej ostre noże przystawki siekającej w mgnieniu oka drobno poszatkują warzywa, mięso oraz zioła.

Blender Braun Multiquick 7 posiada specjalną przystawkę do kruszenia kostek lodu. Dzięki niej bez problemu można przygotować orzeźwiający mleczny shake, świeżo przygotowane lody owocowe lub dobrze zmrożone koktajle. Dodatkowo blender został wyposażony w wygodny dzbanek o pojemności 1 litra.
Bateria wielokrotnego ładowania o długiej żywotności, pozwala na ciągłe miksowanie nawet przez 10 minut. To innowacja wśród blenderów – bez konieczności podłączania do prądu,
w zaledwie parę minut można przygotować kilka dań. Specjaliści od użytkowego designu zadbali o to, by blender mógł być czyszczony bezpośrednio pod bieżącą wodą lub w zmywarce.

Sugerowana cena detaliczna: 549 zł

zdjęcia Braun

  Blender 10 razy cichszy niż inne

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.