Strona główna » Akcesoria dla miłośników wina i dobrej kuchni

Akcesoria dla miłośników wina i dobrej kuchni

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Vacu Vin to holenderska firma oferująca bardzo przydatne, a przy tym ładne akcesoria do wina: od nalewaków, poprzez korkociągi i obcinarki do folii, na modułowym stojaku na butelki wina kończąc. Są też schładzacze do butelek i mnóstwo wyspecjalizowanych narzędzi kuchennych.

Flagowym i pierwszym produktem holenderskiej spółki założonej w 1983 roku był system korków ciśnieniowych do win. Jest to zestaw składający się z pompki próżniowej i korka. Ich dzięki czemu wino może być przechowywane w lodówce do kilku dni nie tracąc aromatu. 
Pojemniki próżniowe doskonale sprawdzają się w przypadku przechowywania produktów wrażliwych na czynniki zewnętrzne – dostęp powietrza lub wilgoć. Poza systemami ciśnieniowymi Vacu Vin oferuje także szeroką gamę schładzaczy opartych na zamrażanych wkładach oraz wyspecjalizowane narzędzia kuchenne – do obierania i krojenia kiwi, melona, ananasa, szatkowania, wyciskania… W katalogu holenderskiego producenta znajdują się również akcesoria do wina: od nalewaków, poprzez korkociągi i obcinarki do folii, na modułowym stojaku na butelki wina kończąc.

Propozycje Vacu Vin skierowane są do miłośników wina, dobrej kuchni i entuzjastów towarzyskich spotkań. Oryginalne pomysły ułatwiają banalne, codzienne zadania. Nawet najprostsze z przedmiotów oferowanych przez holenderskiego producenta potrafią zaskoczyć praktycznym i efektownym rozwiązaniem. Wysoka jakość produktów poparta latami doświadczeń dodaje im wartości i zachęca do ich używania.

zobacz więcej

Produkty do kupienia w Fabryce Form

  Czajnik Philips z regulowaną temperaturą

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.