Zestaw do młodzieżowego pokoju, za ok. 2400 zł

Urządzenie pokoju nastolatka meblami należącymi do jednej linii wzorniczej daje wrażenie spójności i uporządkowania. Zestaw ICARO to młodzieżowy komplet składający się z łóżka, trzydrzwiowej szafy, biurka oraz regałów.

Meble są utrzymane w jasnej tonacji. Korpusy w barwie orzecha tiebolo tworzą harmonijny duet z waniliowymi frontami szafek. Wyraziste usłojenie zewnętrznych części współgra z gładką fakturą drzwiczek. Proste uchwyty w metalicznym kolorze dodają meblom nowoczesnego charakteru. Młodzieżowy zestaw ICARO został staranie skomponowany pod względem funkcjonalności. Pojemna, trzydrzwiowa szafa z łatwością pomieści ubrania nastolatka. Duże lustro znajdujące się na jej froncie to praktyczne rozwiązanie. Dwie dolne szuflady mogą stać się miejscem dla dodatkowych par butów oraz toreb i plecaków. 
Wygodne łóżko zapewni komfort wypoczynku i zadba o kręgosłup śpiącego. Znajdująca się w nim skrzynia na pościel umożliwi utrzymanie porządku w pokoju nastolatka. Biurko przystosowane zarówno do pracy, jak i zabawy posiada wysuwaną półkę na klawiaturę. Pomoce naukowe mogą być przechowywane w dwóch przestronnych szufladach na prowadnicach rolkowych. Wiszące szafki posiadają możliwość regulacji, dzięki czemu z łatwością można dostosować ich położenie do potrzeb użytkownika. Gust muzyczny nastolatka może ulegać zmianom, ale zawsze doceni on uchwyt na płyty CD, w jaki wyposażona została jedna z szafek.

Orientacyjna cena zestawu ICARO: 2340 zł brutto

www.gawin.pl
zdjęcie Gawin

0 komentarzy

    Brak komentarzy!

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

    Pozostaw odpowiedź

    Only registered users can comment.