Strona główna » Wykładzina elastyczna z fakturą

Wykładzina elastyczna z fakturą

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

FORBO FLOORING wprowadza innowację – serię TOUCH, od razu w dwóch rodzajach.

Wykładziny serii TOUCH DUET i TOUCH SOLO rozpoczynają nowy rozdział w historii wykładzin linoleum firmy FORBO FLOORING i odzwierciedlają najnowsze trendy we wzornictwie podłogowym. Ta niezwykle innowacyjna kolekcja to doskonała propozycja kierowana przede wszystkim do segmentu biurowego i hotelowego.

Wyjątkowe wrażenie wizualne i dotykowe oraz stonowana kolorystyka sprawiają, że wykładziny TOUCH są doskonałą alternatywą dla wykładzin dywanowych. Dodatkowo ich wysokie walory użytkowe sprawiają, iż nawet w trudnych warunkach eksploatacji, przez długi czas będą cieszyć oko inwestora.

Najważniejsze dla serii TOUCH DUET i TOUCH SOLO jest gra między matem, a połyskiem i zróżnicowana faktura.

Wykładziny TOUCH to podłogi naturalne typu linoleum, produkowane tylko z surowców naturalnych: oleju lnianego, żywic, mączki drzewnej, barwników, juty i wapienia. Dzięki temu to niezwykle trwała i hipoalergiczna podłoga, która spełnia wszystkie wymogi ekologiczne.

TOUCH DUET i TOUCH SOLO dostępne są w grubości 2,5 mm. Obie wykładziny mają nową, termiczną powłokę ochronną na bazie wody. Powierzchnia ta jest bardziej elastyczna, dzięki czemu doskonale zabezpiecza niepowtarzalną fakturę wykładziny. Innowacyjna Kolekcja TOUCH FORBO FLOORING dostępna jest już w Polsce w cenie ok. 65 zł za metr2 .
Zdjęcia Forbo

  Gwiazdy pod stopami, czyli Audrey Hupbern na dywanie...

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.