Strona główna » Wykładzina dywanowa – do wyboru 2000 kolorów

Wykładzina dywanowa – do wyboru 2000 kolorów

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Sklepy Komfort wprowadziły do swojej oferty wykładziny dywanowe Ryalux. Jest to absolutna nowość na rynku polskim. Największą zaletą wykładziny jest fakt, iż można kupić „Na Wymiar”. Oznacza to zamawianie każdej szerokości od 30 cm do 5 m z podziałem co 1 cm. I 2000 kolorów do wyboru.

Ręcznie obrabiana i wielokrotnie czyszczona wełna naturalna, a także mieszanka wełny i poliamidu, to składniki, które dają odpowiednią wytrzymałość oraz odporność na ścieranie. 
Największą zaletą wykładziny jest fakt, iż można zakupić ją korzystając z usługi „Na Wymiar”. Oznacza to zamawianie każdej szerokości od 30 cm do 5 m z podziałem co 1 cm. Jest to niewątpliwa zaleta dla klienta, który  ma możliwość zakupienia dokładnie takiej ilości wykładziny jaką potrzebuje, bez ponoszenia dodatkowych opłat.
Dodatkowym efektem wizualnym jest brak szwów. Sprawia to, że unikamy typowych połączeń powstających w przypadku wykładania standardowych wykładzin.

Produkt ten  dostępny jest w ponad 2000 różnych kolorach i odcieniach. Jest to dodatkowy atut produktu, dający możliwość dowolnego zaaranżowania pomieszczenia. Jeżeli jednak klientowi nie uda się wybrać koloru, który będzie go w pełni satysfakcjonował, możliwe jest skorzystanie z propozycji „Kolor na Życzenie”. Wystarczy tylko dobrać fakturę, rodzaj wykładziny i przekazać konsultantowi wzór koloru jaki ma być powielony. Co ważne – propozycja ta jest dostępna w cenie standardowej wykładziny.
Cena od 400 zł za metr kwadratowy

www.komfort.pl

zdjęcia Komfort

  Modna podłoga - wykładziny elastyczne

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.