Strona główna » Wydruki wielkoformatowe

Wydruki wielkoformatowe

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Wielkoformatowa fotografia – superprezent prezent na wyjątkowe okazje

Fotografia wielkoformatowa to pomysł na niezapomniany oraz ponadczasowy prezent. Warszawska firma Fotoarte – Wielki Format z myślą o swoich Klientach rozszerzyła ofertę o wywoływanie zdjęć w wielkim formacie.

– Wyjątkowość tej usługi polega na tym, że do procesu fotografii wielkoformatowej, używane są wysokiej jakości materiały Kodak Professional, takie jak: papier fotograficzny Ultra Endura błyszczący, matowy czy metaliczny oraz folie transparentne Duraclear i Duratrans. Największe, pojedyncze zdjęcie wywoływane w wielkim formacie może mieć wymiary nawet 127 cm x 304,8 cm, a przy tym niepowtarzalną jakość i nasycenie kolorów fotografii” – mówi Dariusz Moryc, Manager firmy Fotoarte.

Wystarczy samodzielnie zrobić zdjęcie lub wykorzystać to, które już zrobiliśmy wcześniej, nawet takie już wywołane. Aby prezent był magiczny i wyjątkowy ważne jest to, co chcemy uwiecznić i przekazać poprzez fotografię wielkoformatową. Zdjęcie można powiększyć je do rozmiarów maksymalnie 127 cm x 304,8 cm.

Aby wywołane w wielkim formacie zdjęcie było praktycznym prezentem, który może zdobić domowe lub biurowe wnętrze, laboratorium Fotoarte – Wielki Format oferuje również takie usługi, jak: foliowanie fotografii, naklejanie jej na sztywną piankę, a także ramkowanie. Zalaminowane zdjęcia nabierają sztywności, trwałości i bardziej nasyconych barw. Tak wywołane i oprawione wielkoformatowe zdjęcie, będzie jedynym w swoim rodzaju prezentem oraz cudownie ozdobi wnętrze. Za wywołanie metra kwadratowego wielkoformatowej fotografii zapłacimy 129 złotych. Koszt metra kwadratowego laminowania, to 35 złotych, a naklejenia na piankę – 85 złotych za metr kwadratowy. Koszt ramkowania uzależniony jest od wybranego wzoru ramki i kształtuje się pomiędzy 8,50 a 45 złotych za metr bieżący. Najczęściej wybierana przez klientów srebrna aluminiowa ramka w formacie 60 x 90 cm kosztuje 39 złotych.

Zdjęcia Fotoarte

  Panele ścienne Cameleo – ekologiczne panele dekoracyjne 3D

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.