Strona główna » Panele ścienne Cameleo – ekologiczne panele dekoracyjne 3D

Panele ścienne Cameleo – ekologiczne panele dekoracyjne 3D

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Ekologiczne panele dekoracyjne 3D to nowoczesny i estetyczny pomysł na dekorację ścian i sufitów. W zależności od efektu, który chcemy uzyskać i wielkości pomieszczenia panelami można pokryć wszystkie ściany, jedną z nich lub tylko jej część, tworząc ozdobny element przypominający płaskorzeźbę.

Przy pomysłowym wykorzystaniu sztucznego oświetlenia stworzyć możemy grę cieni, które dodatkowo podkreślą strukturę powierzchni. Dowolnie obracając i dopasowując elementy tej ściennej układanki otrzymujemy spójną całość, abstrakcyjny obraz.  

Dekoracyjne panele 3D oferowane są w 10 różnych wzorach, w kolorze  naturalnym. Można jednak dopasować je do każdej niemal aranżacji i kolorystyki, malując całość kompozycji lub tylko wybrane jej elementy dowolną farbą wewnętrzną Cameleo lub strukturą dekoracyjną. Interesujący efekt uzyskać można stosując np. farby metaliczne.

Panele 3D wykonane są na bazie włókien kokosowo-palmowych, dzięki czemu są ekologiczne. Charakteryzują się wysoką paraprzepuszczalnością, dużą odpornością mechaniczną i trwałością. Montaż jest łatwy – poradzi sobie z nim niemal każdy bez konieczności wzywania specjalistów.

Cena w zależności od wzoru waha się od 6 zł za sztukę (wymiar 300×300 mm) do ok. 18 zł za sztukę. W opakowaniach – wymiar 500×500 mm od ok. 150 zł (2 m2) do ok. 400 zł (6 m2) za opakowanie. Panele 300×300 mm od 200 do 300 zł za opakowanie.

Ekologiczne panele dekoracyjne – informacje techniczne:
•    10 zróżnicowanych wzorów do wyboru
•    Materiał: sprasowane włókna kokosowo – palmowe
•    Kolor: naturalny, możliwość malowania dowolnymi farbami wewnętrznymi Cameleo  lub strukturami dekoracyjnymi.
•    Wymiary: w zależności od wzoru – 500x500x1,5mm; 625x800x1,5mm; 300x300x1,5mm

www.cameleo.pl

  Parkiet kontra panele – co wybrać

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.