Strona główna » Białe drzwi wracają do mody

Ostatnio najjaśniejsza z barw, czyli biel cieszy się coraz większą popularnością. Biały kolor ma szereg zalet: stanowi dobre tło do tworzenia ciekawych aranżacji, doskonale pasuje do wielu kolorów, odbija światło, optycznie powiększa pomieszczenia. Białe drzwi wracają do mody.

– Biały to barwa magiczna w aranżacjach. Wycisza i relaksuje, z bielą komponują się doskonale kolorowe dodatki. Biel można też łatwo przełamać lub zaakcentować innymi kolorami, co stanowi dobre rozwiązanie dla osób lubiących zmiany – mówi Katarzyna Śliwińska, specjalista ds. marketingu firmy RuckZuck.
W salonach RuckZuck znajdują się modele drzwi i podłóg w najmodniejszym białym kolorze i w różnych odcieniach: od śnieżnobiałego, przez lekką szarość, aż po delikatnie beżowy. Skrzydła drzwiowe w białych okleinach dostępne są w kolekcjach Ksantos i Classic z grupy Basic firmy Classen, a także w kolekcjach Natura HR, Malaga, Natura ze szprosem, Modena 1, Modena 4 i Leda. 
Dla zwolenników białych podłóg RuckZuck proponuje natomiast awangardową kolekcję Extravagant. Podłoga w odcieniu Bianco stworzy w pomieszczeniu niebanalną, oryginalną atmosferę. W ofercie sieci RuckZuck znajdują się także okleinowane białe drewnopochodne listwy przypodłogowe.

Również polska firma Invado produkująca drzwi wewnętrzne ma w ofercie kolekcję Plano. Tworzą ją modele drzwi mające prostą, nowoczesną formę. Do wyboru mamy drzwi białe lakierowane, fornirowane w kolorze drzewa wenge albo orzecha amerykańskiego. Jest też innowacyjny model z kapitańskim bulajem. Drzwi fornirowane Plano kosztują od 1290 zł netto. Dostępne kolory: biały, biały lakierowany, dąb bielony, wenge, orzech amerykański, orzech boliwijski
Więcej informacji:
Drzwi Invado
Drzwi Ruck Zuck

zdjęcia Classen i Invado

  Drzwi do salonu, sypialni, kuchni

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.