Strona główna » Namaluj wzory z szablonu

Namaluj wzory z szablonu

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Audrey Hepburn w salonie? Dlaczego nie? Jednym ze sposobów na oryginalne ściany jest odwzorowanie np. postaci ze świata muzyki czy filmu. Tym sposobem gwiazdy zawitają w naszych domach.

Do malowania dekoracji z szablonów, jak np. te na zdjęciach możemy wykorzystać farbę ELEGANT VÄGGFÄRG MATT [7] marki Beckers, która dobrze kryje, łatwo się nakłada i tworzy piękną półmatową powierzchnię o delikatnej fakturze.

Pamiętajmy, że taki „obraz” nie tylko zdominuje charakter pomieszczenia, ale będzie też jednym z jego najmocniejszych akcentów dekoracyjnych. Bardzo ostrożnie dobierajmy więc pozostałe sprzęty tj. fotele, dywany czy lampy. Niektóre oblicza, zwłaszcza osób kojarzonych ze sztuką, muzyką czy filmem, narzucają pomieszczeniu określony klimat. Dobrze jest więc dobrać pozostałe elementy wystroju jako dopełniające, np. jeżeli wykorzystamy szablon z podobizną Jimmiego Hendrixa możemy dopełnić go gadżetami muzycznymi. Jeśli będzie to Marylin Monroe, trafne uzupełnienie będą stanowić sprzęty i dekoracje w stylu Pop-art, kojarzonym z jednym z jej wizerunków.

ELEGANT VÄGGFÄRG MATT [7]
Stopień połysku półmat
Wydajność ok. 6-8 m² / l
Opakowania 1 l, 3 l i 10 l
Kolor Biały + system kolorów Beckers
(ponad 2000 odcieni); Farba posiada atest Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.
Cena brutto ok. 42 zł / 1 litr

Zdjęcia Beckers

  Twoje zdjęcia na twojej ścianie

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.