Strona główna » Wiosenna zastawa z tulipanami

Wiosenna zastawa z tulipanami

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Zastawa stołowa Tulip marki Altom Design to biel porcelany, ozdobiona  ognistoczerwonym, kwiatowym wzorem, który  ociepli nasz stół i doda mu wiosennej świeżości. Serwis obiadowo-kawowy na 6 osób.

Każdy element serwisu stołowego Tulip marki Altom Design ozdobiony został wizerunkiem czerwonych tulipanów. Modny, kwiatowy motyw  dodaje białej porcelanie nowoczesnego wyrazu i szczypty kobiecego wdzięku.
W skład kompletu Tulip wchodzi 20-elementowy serwis obiadowy oraz garnitur do kawy, składający się z 12 części. Każdy z nich na 6 osób. Smukły półmisek, praktyczna salaterka i talerze doskonale sprawdzą się podczas śniadania na tarasie czy rodzinnego pikniku w promieniach wiosennego słońca. Subtelne filiżanki z podstawkami znajdą natomiast uznanie wśród miłośników popołudniowej kawy czy herbaty. Sposobem na perfekcyjną kompozycję jest połączenie zestawu do kawy Tulip z imbrykiem, cukiernicą
i mlecznikiem ozdobionymi tym samym florystycznym wzorem. Dodatkową zaletą kolekcji Tulip jest możliwość dokupienia pojedynczych elementów zastawy.
Komplet do kawy TULIP 6/12 Filiżanka 250 ml – 6 szt.; Spodek– 6 szt.Cena 42 zł

ZESTAW OBIADOWY TULIP 12/20:Talerz deserowy 19 cm – 6 szt.
Talerz głęboki 20,5 cm – 6 szt.
Talerz płaski 27 cm – 6 szt.
Salaterka 23 cm – 1 szt.
Półmisek 30 cm – 1 szt.
Cena netto: 210 zł

Marka: Altom Design www.altom.pl
www.pieknowdomu.pl

  Serwis idealny na Święta i spotkania

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.