Cargo – wysuwane i dodatkowo obracane

Cargo SWING (firmy Peka) posiada specjalną prowadnicę, która po maksymalnym wysunięciu carga na zewnątrz szafki pozwala na obrócenie go w prawo lub w lewo. W ten sposób uzyskujemy maksymalną swobodę dostępu do artykułów i produktów.

Standardem nowoczesnych kuchni stały się systemy koszy cargo, które odmieniły charakter oraz funkcję dotychczasowych szafek. Te, najczęściej w wersji z półkami, stawały się statycznym składem rzadko używanych przedmiotów, które  w dodatku były trudne do wyciagnięcia. Teraz urządzając kuchnię można mieć potrzebne urządzenia i produkty dosłownie na wyciągniecie ręki. 
W cargo SWING fimry PEKA cała zawartość szafki jest od razu widoczna, dzięki czemu sięgnięcie po cokolwiek nie nastręcza żadnych trudności.

Dzięki nowoczesnej technologii i wspomaganiu elektrycznemu nie trzeba nawet używać rąk do otwierania szafek… wystarczy stuknąć we front, aby szafka się wysunęła. Potam możemy obracać nia w obie strony.
Więcej rozwiązań na www.peka.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mediapre/domains/pytanieomieszkanie.pl/public_html/wp-content/themes/dialy-theme/includes/single/post-info.php on line 4

0 komentarzy

Brak komentarzy!

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy do tej porady!

Pozostaw odpowiedź

Only registered users can comment.