Strona główna » W stylu Alicji w Krainie Czarów – dodatki do mieszkania

W stylu Alicji w Krainie Czarów – dodatki do mieszkania

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Nowa kolekcja Disney i sklepu home&you to dodatki do mieszkania, dzięki którym stworzymy styl Alicji w Krainie Czarów. I jeszcze jedno – biorąc udział w konkursie „Alicja po drugiej stronie lustra” mamy szansę na wygranie weekendu w SPA!

Zaczarowana kolekcja tekstyliów i ceramiki, inspirowana Alicją po drugiej stronie lustra, dostępna jest w salonach home&you od 25 maja 2017 roku. Akcesoria z bajkowym motywem szachownicy oraz postaciami: Alicją i Białym Królikiem, każdą marzycielkę przeniosą w pastelową krainę pełną tajemnic i pięknych snów. W kolekcji dostępne są: pościel, poszewki na poduszkę, czajniczek, kubki oraz podkładka na stół.

Prezentacji kolekcji towarzyszyć będzie ekspozycja bajecznej sukni zaprojektowanej przez Dawida Wolińskiego w ramach współpracy z firmą Disney Polska. Suknię inspirowaną główną bohaterką filmu będzie można zobaczyć w salonach home&you: w Warszawie, w Centrum Handlowym Arkadia w dniach 25 maja – 4 czerwca oraz w Gdańsku, w Galerii Bałtyckiej w dniach 6 – 14 czerwca.

Uwaga – konkurs!
Na Klientów salonów i sklepu internetowego home&you czeka również konkurs, w którym nagrodą główną jest weekend w SPA dla 2 osób! Zadanie konkursowe brzmi: Pokaż nam, jak wyobrażasz sobie czarodziejski świat Alicji po drugiej stronie lustra. Czas, który odgrywa kluczową rolę w filmowej opowieści, tutaj również ma znaczenie! Konkurs trwa tylko do 14 czerwca, a wszystkie szczegóły dostępne są na stronie: www.facebook.com/homeyouofficial

  Naklejki okienne we wnętrzach - gra światła i barw

Może Cię zainteresować: