Strona główna » Szybki sposób na świąteczną dekorację

Szybki sposób na świąteczną dekorację

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Jak wiele potrafią tkaniny, nie trzeba przekonywać. W kilka chwil zmieniają wygląd mieszkania. Ale szczególnie w Święta są niezastąpione. Obrus, podkładki pod talerze, serwetki zmienią codzienny stół w świąteczny

Najprostszy i najszybszy sposób nakrycia stołu na Święta? Przykryć zwykły biały obrus kolorowymi serwetami (np. czerwonymi), na nich postawić ładne naczynia. Dodając do tego pokrowce na krzesła i układając w pobliżu poduchy w tych samych kolorach, mamy ekspresową metamorfozę pokoju.
Można skorzystać z gotowych propozycji. Np. kolekcja Christmas marki Dekoria.pl – do wyboru mamy między innymi obrusy, podkładki stołowe i sukienki na krzesła, dzięki którym nasz salon zmieni się nie do poznania.
Linia Christmas to odzwierciedlenie dbałości o najdrobniejsze detale – w zależności od koloru materiału, żakardowe wzory tkane są srebrną lub złotą nicią.
Ubierzmy więc nasz stół w elegancki, biały obrus okraszony niezwykle subtelnymi, srebrnymi gwiazdkami, pod którym położymy tradycyjne, świąteczne sianko. Na nim, natomiast, postawmy świąteczne potrawy dodatkowo ozdobione czerwono-złotymi serwetami. Całość podkreślimy wykonanymi z tej samej tkaniny sukienkami na krzesła.
zdjęcia www.dekoria.pl

Kolekcja Christmas od Dekorii:
    Skład: 100% poliester
    Szerokość: 140 cm
    Srebrne lub złote motywy na czerwonym lub białym tle
    Cena: 39,90 zł/mb (przy zakupie min. 5 mb), 43,90 zł/mb (do 5 mb)

Ceny wybranych produktów:
    Obrus, 130 x 130 cm: 59 zł
    Podkładki stołowe, 30 x 40 cm, 2 szt.: 24,90 zł
    Sukienka na krzesło: 79 zł
    Poszewka Kinga, 45 x 45 cm: 18,90 zł

  Wielkanocne dekoracje, wielkanocny stół

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.