Strona główna » Ceramika łazienkowa biała lub kolorowa

Ceramika łazienkowa biała lub kolorowa

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Standardowo ceramika łazienkowa WEG marki Coram jest w wersji białej. Ale można też zamówić w jednym z następujących kolorów: ciepłym żółtym, groszkowej zieleni, zgaszonego różu, rozbielonego błękitu, jasnoszarym oraz metalicznym niebieskim.

Ceramika sanitarna WEG marki Disegno to nowa propozycja w ofercie firmy Coram Poland. Włoski producent postawił na uniwersalność formy, wysoką użyteczność oraz delikatność ceramicznej bryły.
W kolekcji WEG oferowane są następujące elementy: dwie umywalki – naścienna o wymiarach 61×50,5×20 cm i umywalka 110×50,5×20 cm z blatem po lewej stronie, bidet oraz miska w.c. o wymiarach 37,5 x 53,5 cm. Kolekcję uzupełniają deski sedesowe wykonane z duroplastu: klasyczna oraz z systemem wolnego opadania. Uniwersalny charakter serii podkreślają zaproponowane przez producenta wersje – bidet i miska w.c dostępne są zarówno w formie stojącej jak i podwieszanej.
Standardowo ceramika WEG oferowana jest w wersji białej. Kolorowa ceramika łazienkowa kosztuje około 40 % drożej. Sedes oraz bidet producent proponuje w jednym z następujących kolorów: żółty, groszkowa zieleń, zgaszony róż, rozbielony błękit, jasnoszary oraz metaliczny niebieski. Kolorowa ceramika to interesująca propozycja dla osób, które szukają produktów niestandardowych, a także unikatowych.

www.coram.pl
zdjęcia Coram

  Umywalki szklane, miedziane, ręcznie malowane

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.