Strona główna » Nowa Dama w łazience

Nowa Dama w łazience

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Jedna z najpopularniejszych serii ceramiki Roca – Dama Senso Square, zostaje poszerzona o umywalki w nowych rozmiarach. Jest też umywalka Terra II –  tym razem w nowej wersji z otworem na baterię.

Dwie nowe ścienne umywalki Dama Senso Square mogą być również montowane na blacie. Mniejsza z nich ma wymiary 85×47,5 cm, większa zaś 100×47,5 cm. W obydwu modelach ciekawym, a jednocześnie praktycznym elementem są półeczki ceramiczne.
Dama Senso Square jest elegancką i subtelną linią zaprojektowaną przez uznanych designerów Rolanda Schmidta i Klausa Lacknera. Stale rozwijana linia produktów jest odpowiedzią na nowe trendy i potrzeby rynku. Seria umywalek doskonale komponuje się z bateriami z kolekcji Monojet-N oraz Esmai stworzonymi przez tę samą grupę designerską.

Z kolei nowa nablatowa umywalka Terra II wpisuje się w minimalistyczny styl trendy. Ta zmodyfikowana wersja, cieszącej się dużym zainteresowaniem serii Terra posiada otwór na baterię i przelew. Niewielkie wymiary pozwolą zaaranżować ją w każdej przestrzeni łazienkowej. Szczególnie sprawdzi się w niewielkich łazienkach. Rekomendowana seria baterii do umywalki Terra II to Targa, zaprojektowana dla Roca przez Ramona Benedito.

Sugerowane  ceny:
Umywalka ścienna 100×47,5 cm (z możliwością postawienia na blacie) – 756 zł brutto
Umywalka ścienna 85×47,5 cm (z możliwością postawienia na blacie) – 585 zł brutto
Terra II Ø 39 cm z otworem na baterię –792 zł brutto

zdjęcia Roca

  Narożna umywalka do małej łazienki

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.