Strona główna » Suszarka do owoców i warzyw – zachowaj smak lata

Suszarka do owoców i warzyw – zachowaj smak lata

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Latem możemy cieszyć się świeżymi owocami, warzywami i skarbami lasu. Jeżeli chcemy zachować smak i aromat ulubionych produktów, teraz mamy możliwość zrobić to szybko i wygodnie dzięki suszarkom spożywczym firmy Zelmer.

Zelmer FD1000-1002 to nowa seria suszarek spożywczych. Samodzielnie wysuszone jabłka lub gruszki będą doskonałą przekąską jak również dodatkiem do kompotu, a grzyby i śliwki – do świątecznego bigosu.
Do wyboru są trzy urządzenia: FD1000, FD1001 i FD1002, zróżnicowane pod względem materiałów, funkcjonalności oraz ceny. Wszystkie suszarki mają dużą moc 520 W, dzięki czemu szybko suszą produkty. Jednocześnie można suszyć wowoce i warzywa czy grzyby na czterech poziomach – sitach. Suszarki mają zabezpieczenie przed przegrzaniem. Po złożeniu zajmują bardzo mało miejsca, więc ich przechowywanie nie sprawi problemu nawet w małej kuchni.

Najbardziej zaawansowany model FD1002 wyposażony jest w panel sterowania z wyświetlaczem i sterowaniem elektronicznym co pozwala dostosować pracę urządzenia do indywidualnych potrzeb – precyzyjnie ustawić czas, a także wybrać jeden z dwóch stopni grzania.
www.zelmer.pl

  Kolorowe czajniki, tostery, automaty do gotowania jaj

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.