Strona główna » Spontaniczna Gra Kolorów

Spontaniczna Gra Kolorów

przez Redakcja pytanieomieszkanie.pl

Kolekcja Spontaniczna Gra Kolorów została przygotowana z myślą o dynamicznych osobach, które lubią kontrasty i cenią nowoczesny design. To kolekcja 12 barw przygotowana przez stylistów marki Tikkurila. Oranże, zielenie, granaty czy czerwienie tworzą ożywiające zestawienia.
 
Znajdziemy w niej barwy stonowane, ale także odważne i soczyste, doskonałe do wnętrz, w których kolor ścian podkreśla ich charakter. Barwy z tej kolekcji można łączyć ze sobą w dowolny sposób – kiedy wybierzemy kolor przewodni, bez trudu znajdziemy dla niego odpowiednie „sąsiedztwo”. Spontaniczna Gra Kolorów stworzy spójne wnętrze, które z pewnością nie będzie nudne.

Na przykład róż, czerwień i zieleń ścian w jednym wnętrzu – czemu nie? W połączeniu z jasną podłogą i białymi meblami powstaje oryginalna i bardzo wiosenna aranżacja.

Na pozór surowe zestawienie granatu, czerwieni i beżu ma w sobie coś, co przyciąga uwagę i daje wrażenie całkowitej harmonii.

Do malowania barwami z kolekcji Spontaniczna Gra Kolorów polecamy farbę Optiva Matt [5] marki Tikkurila. Jest to lateksowa farba akrylowa o matowym wykończeniu. Farba nie kapie podczas aplikacji, łatwo się rozprowadza i szybko schnie. Optiva Matt [5] posiada także rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Cena 30 zł / 0,9 litra (baza A)

zdjęcia www.tikkurila.pl

Porozmawiaj na ten temat na naszym forum.

  Mocny róż, czyli co pasuje do amarantu

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.