Strona główna » Pufy – meble pomocnicze

Puf to mebel, który w mieszkaniu zajmuje mało miejsca, a przydaje się bardzo często. Niezastąpiony okazuje się w roli dodatkowego siedziska, a także w roli podnóżka, gdy chcemy wygodnie wypocząć.

Puf jest często uzupełnieniem kolekcji mebli wypoczynkowych do salonu. Dopasowany stylistycznie do pozostałych elementów zestawu zarówno pod względem kształtu, koloru, jak i przeszyć czy pikowań.

Puf solo i w komplecie

W ofercie producentów mebli pufy dostępne są w kompletach z fotelem, sofą lub narożnikiem lub jako odrębne meble o uniwersalnej formie, które można dopasować do różnych zestawów wypoczynkowych.
Przykładem kolekcji, której puf stanowi integralną część jest m.in. SLASH firmy Meble WAJNERT. Prostokątna bryła, wsparta na chromowanych nogach idealnie dopasowuje się do fotela i narożnika. Podobnie jest w przypadku zestawów MAXIMUS, PRATO, SOHO i SCOPO. Uniwersalny jest natomiast puf z kolekcji DALLAS Meble Wajnert.

Pufy z pojemnikiem
Są pufy, które dodatkowo mogą pełnić rolę praktycznego schowka na rzadko używane. Taką funkcję mają pufy z kolekcji MEMPHIS, FLORIS i GRACJA, a także DALLAS firmy Meble WAJNERT. Pufy z pojemnikiem sprawdzą się szczególnie w małym mieszkaniu, choć w przestronnych salonach też zawsze jest coś do schowania.   

Pufy do schowania
Czasem puf nie jest potrzebny i nie wiadomo gdzie go schować. Ciekawą propozycją jest kolekcja mebli COMBO Mebli Wajnert. Puf można wsunąć w bok sofy, fotela lub narożnika. To bardzo praktyczne rozwiązanie. 

Zdjęcia www.wajnert.pl

  Fotel – salonowy singiel

Może Cię zainteresować:

Skomentuj poradę

* Dodając komentarz zgadzasz się z regulaminem oraz polityką prywatności serwisu.